Hunca_Kolonyalari_Cam_Sise

Hunca’nın farklı aromalara sahip kolonyaları ile bu bayramda sevdiklerinizi ferahlatmaya, onlara mis kokulu ve hijyenik sürprizler yapmaya ne dersiniz?

Kişisel bakım konusunda kozmetik sektörüne 60 yıllık tecrübesiyle öncülük eden Hunca ’nın farklı aromalara sahip kolonyaları ile bu bayramda sevdiklerinizi ferahlatmaya, onlara mis kokulu ve hijyenik sürprizler yapmaya ne dersiniz?

Yılların güvenilir ve köklü kozmetik markası Hunca, bu bayramda da birbirinden ferahlatıcı aromalara sahip kolonyalarıyla yanınızda. Sevdiklerinizle bayramlaşırken siz de bu özel kokularla mutlu anların tadını çıkarabilirsiniz.

Gün boyu serinletici bir koku arıyorsanız, limon ağaçlarının serinlik ve enerji veren etkisini gün boyu hissetmenizi sağlayacak Hunca Limon Kolonyasını tercih edebilirsiniz. Narenciye bahçelerinden dağılan mis kokularla Akdeniz’in tüm enerjisini teninizde yaşatmak isterseniz Hunca Mandalina Kolonyasını seçebilirsiniz. Şifalı ve özgün bir dokunuşa ihtiyacınız varsa hem ruhunuzu iyileştirecek hem de kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak Spice (Baharat) Kolonyasıyla rahatlayabilirsiniz. 80 derece alkole sahip Hunca Kolonyaları, göz alıcı 250 ml’lik yeni cam şişelerinde sizleri bekliyor.