huncalife

Huncalife Cashmere Gold Spark Lipgloss serisi, her mevsime ve her ortama uygun dokuz farklı renk seçeneğiyle şıklığından ödün vermeyenlere hitap ediyor.

Adını kaşmirin yumuşak ve hoş dokusundan alan yepyeni Huncalife Cashmere Gold Spark Lipgloss serisi, her mevsime ve her ortama uygun dokuz farklı renk seçeneğiyle şıklığından ödün vermeyenlere hitap ediyor. Işıl ışıl dudaklarınızla dikkat çekmek ve girdiğiniz her mekanın yıldızı olmak istiyorsanız siz de bu özel seriyi deneyebilirsiniz.

Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen markalardan Huncalife’ın yepyeni Cashmere Gold Spark Lipgloss serisi kaşmir dokunuşunu dudaklarınızda hissetmenizi sağlayacak dokuz farklı renk seçeneğiyle kaşınızda.

Girdiğiniz her mekanda fark edilmenize yardımcı olacak Huncalife Cashmere Gold Spark Lipgloss serisi ile ışıl ışıl ve pürüzsüz dudaklara sahip olabilirsiniz. Özel formülü ve içerdiği pırıltılarla yapışkanlık hissi uyandırmadan kolayca sürülen Lipgloss serisiyle siz de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Günlük makyajınızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday bu ürünün besleyici etkisini anında keşfedeceksiniz. İddialı kırmızıdan ten rengine kadar uzanan geniş bir renk yelpazesine sahip seriden o anki modunuza uygun olan renkleri seçebilirsiniz.

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Eternal Red, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Coral Red, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Dark Fuschia, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Carmen, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Mocha, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Rose, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Smoky Pink, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Shine, 25,99 TL

HUNCALIFE Cashmere Gold Spark Lipgloss, Brillante, 25,99 TL

Güzellik ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.