Huncalife_Soft_Time_Antibakteriyel_Jel_Ailesi

Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu günlerde, siz de hijyeninizi sağlamak için Huncalife Soft Time Antibakteriyel Jel’den destek alabilirsiniz.

Covid-19 virüsü hapşırma, öksürme ve konuşma sırasında ağzımızdan çıkan damlacıklarla yayılır. Gözümüzden, burnumuzdan ve ağzımızdan bize bulaşabilir. Ayrıca virüs, pek çok yüzeyde saatlerce hayatta kalabilir. Eğer virüslü bir yüzeye dokunduktan sonra farkına varmadan ellerimizi yüzümüze sürersek biz de hastalığa yakalanabiliriz. Üstelik bu eylemi saatte ortalama 20 kez yaptığımızı düşünürsek, risk oldukça büyük.

Huncalife Soft Time ailesi, toplumsal ve kişisel hijyen alanımızı temizlemeye ve güvenliğimizi sağlamaya yönelik geliştirildi. Klinik olarak onaylanmış antibakteriyel ailesi, mikropların %99,9’unu öldürür. Bakteriler ve mikroplar bulunduğumuz her alanda yaşayabilirler. Kapı kolları, paralar, asansör düğmeleri, korkuluklar vb. Bu nedenle ellerinizi her zaman sterilize etmeniz ve kişisel hijyeninize dikkat etmeniz, Koronavirüs salgınının (COVID-19) önüne geçebilmenin en etkili yolu.

Soft Time Anti Bakteriyel ailesinde kullanılan aktif bileşenler, cildimiz için de oldukça güvenli. Ellerde kurumaya ve çatlamaya neden olan jellerin aksine, içeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi yenilemeye, nemlendirmeye, yumuşatmaya yardımcı oluyorAyrıca bu özel ürünün bileşeninde %70 alkol bulunuyor.