HUNCALIFE_Carmina_Exclusive_Contour_Glow_Kit_28gr_44_99_TL

Renkleriyle sizi büyüleyecek ve çevrenize ışıltı saçmanızı sağlayacak Huncalife makyaj ürünleriyle kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Yaz makyajınıza sihirli dokunuşlar yapacak, renkleriyle sizi büyüleyecek ve çevrenize ışıltı saçmanızı sağlayacak Huncalife makyaj ürünleriyle kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Sedefli tonlarla ışıltınızı vurgulayabilir, rengarenk rujlar ve farlarla enerjinize enerji katabilirsiniz.

Bronz ışıltıyla fark yaratın

Yaz ayları denince akla ilk olarak ışıltılı tonlar geliyor. Huncalife Carmina serisi, hafif yapılı ve ipeksi formülüyle cildinizin yağ dengesini koruyor ve yoğun sedefli ışıltıları sayesinde cildinize göz alıcı bir görünüm sağlıyor. Kusurları gizleyerek ve ışığı cildinize eşit yayarak canlı bir cilt tonu görünümü sunan HUNCALIFE Carmina Exclusive Terracotta Pudra, ayrıca cilt tonunuzu nötralize etmenize de yardımcı oluyor.

HUNCALIFE Carmina Exclusive Terracotta Pudra, 12 gr, 49,99 TL

HUNCALIFE Carmina Exclusive Terracotta Pudra, 12 gr, 49,99 TL

Yüz hatlarınızı vurgulayın ve cazibenizle büyüleyin

Sıcak yaz günlerinde pek çoğumuz en hafif ve en pratik makyajı tercih ediyoruz. Carmina serisi, çantamıza atıp bütün gün yanımızda dolaştırabileceğimiz ve bu sayede güzelliğimizden ödün vermeyeceğimiz ürünler sunuyor. Hem allık, hem aydınlatıcı, hem de far olarak kullanılabilen bu makyaj kitini çok seveceksiniz.

HUNCALIFE Carmina Exclusive Contour & Glow Kit, 28 gr, 44,99 TL

HUNCALIFE Carmina Exclusive Contour & Glow Kit, 28 gr, 44,99 TL

Çarpıcı bakışlarınızla hipnotize edin

Kirpiklerinize anında olağanüstü hacim katmanıza yardımcı olacak HUNCALIFE Color Illusion The Hypnotizeeyes Maskara ile hipnotize edici bakışlara sahip olabilirsiniz. Eğer kirpiklerinizi tek tek kıvıracak ve nemlendirecek özel bir ürün arıyorsanız siz de topaklanma yapmayan bu özel maskarayla tanışmak isteyebilirsiniz. İçeriğinde yer alan tatlı badem ve argan yağıyla da kirpiklerinizi besleyebilirsiniz.

HUNCALIFE Color Illusion The Hypnotizeeyes Maskara, 7 ml, 21,99 TL

Renk oyunlarıyla enerjinizi yükseltin

Birbiriyle uyumlu renkleri sayesinde yoğun ve büyülü bakışlar elde etmenize yardımcı olacak HUNCALIFE Color Illusion 4’lü Far setleri ile bu yaz enerjiniz hiç düşmeyecek. Modunuza göre buğulu siyahları, romantik kahveleri, yaz etkili yeşilleri veya ferah mavi tonlarını seçebilirsiniz.

HUNCALIFE Color Illusion 4’lü Far, Yaz Etkisi Yeşil Bakışlar, 7 gr, 42,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion 4’lü Far, Buğulu Siyah Bakışlar, 7 gr, 42,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion 4’lü Far, Romantik Kahve Bakışlar, 7 gr, 42,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion 4’lü Far, Yaz Etkisi Yeşil Bakışlar, 7 gr, 42,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion 4’lü Far, Derin Mavi Bakışlar, 7 gr, 42,99 TL

Çarpıcı dudaklarınızla havanızı değiştirin

Mat Likit Ruj, Dark

Yumuşak, mat ve yoğun renk veren yapısıyla dudaklarınıza gün boyu mükemmel bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacak mat likit rujlarla yazın kendinizi harika hissedeceksiniz. Farklı renklerini tercih edebileceğiniz bu rujlar, dudaklarınızın yumuşak ve esnek kalmasını sağlayacak özel formülüyle kolayca uygulanıyor ve dudaklarınızı kurutmadan uzun süre kalıcılığını koruyor.

HUNCALIFE Color Illusion Mat Likit Ruj, Intense Red, 24,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion Mat Likit Ruj, Latte Brown, 24,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion Mat Likit Ruj, Dusty Rose, 24,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion Mat Likit Ruj, Dark Maroon, 24,99 TL

HUNCALIFE Color Illusion Mat Likit Ruj, Nude Caramel, 24,99 TL