İhtişam ve Lüksün Buluşması Versace

İhtişam denildiğinde akla ilk gelen saat markalarından biri olan Versace’nin yeni modelleri, her detayı incelikle düşünülmüş tasarımlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. 

Saat tutkunlarına dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Versace’nin kadınlar için tasarladığı modeli, bileğinizde adeta bir sanat eseri gibi ışıldıyor.

Her detayı incelikle düşünülen saatin kasası, Versace’nin tasarımlarında vazgeçemediği Greca desenle adeta kusursuz bir mücevhere dönüşüyor. Altın rengi ve çeliğin buluştuğu saatin sezon trendlerini yansıtan yeşil kadranı ise tasarımın şıklığını bütünlüyor. 

Versace’nin erkekler için tasarladığı yeni modeli ise modern tasarım çizgisinin incelikli detaylarla buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Füme rengindeki saatteki turuncu dokunuşlar, tasarımın çarpıcılığını artırıyor. Markanın vazgeçilmezi olan ikonik Medusa logosu, kadranda 12’de konumlanıyor. Dinamik görüntüsüyle fark yaratan saat, küçük detayların ne kadar büyük farklar yaratabileceğini de gözler önüne seriyor. 

Versace’nin en yeni koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.