IŞIĞIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE CİLT TONUNU AYARLAYAN

Light Reflecting Foundation ile ışığın cildinizdeki en iyi yansımasını keşfedin.

Makyaj ve cilt bakımının inovatif bileşimi, cilt kusurlarını anında ortadan kaldırmaya, cilt görünümünü pürüzsüzleştirmeye, leke ve kızarıklığı gizlemeye yardımcı olur. Altı haftalık günlük kullanım sonrasında, makyaj temizliğinin ardından cildin duruluğu gözle görülür. *Dış etkenlere ve mavi ışığa karşı koruma sağlar. Gelişmiş cilt bakım bileşenleriyle güçlendirilmiş formülü sayesinde, nemi hapsederek cilt bariyerini anında güçlendirir. Hassas ciltler dahil farklı cilt tipleri için uygundur. Doğal bitişiyle orta, tam kapatıcılık sağlar. Ciltte yokmuş hissi veren ve tüm gün boyunca kullanıma uygun yapısı sayesinde cilde nefes aldırır. Light Reflecting Foundation 36 renk seçeneği ile satışa sunuluyor.

CİLDE YARARLARI:

IŞILTIYI CİLDİNDE YANSIT

  • Işığın yoğunluğuna göre cilt tonunu ayarlayan “fotoğraf-dostu” bir toz olan Fotokromik Teknolojiye sahiptir; cilt asla yorgun görünmez.
  • Light Reflecting Complex, cildin yüzeyindeki parlaklığı hedef alır ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olarak ışığı ayna gibi yansıtmaya yardımcı olur.

CİLT BAKIMINDA GÜÇLÜ: ZAMAN İÇİNDE KENDİNİ GÖSTERİR.

  • Light Reflecting Foundation, %70 cilt bakım bileşenlerinden oluşan bir formüle sahiptir. Cildin zaman içinde net görünümünü artırdığını, +%93** daha eşit bir cilt tonu ortaya çıkardığı klinik olarak test edilmiştir.*

HASSAS FORMÜL: GÜNLÜK KULLANIMDA OLMAZSA OLMAZ.

  • Bu formül %81’in üzerinde doğal olarak türetilmiş bileşenler içerir ve hassas ciltler dahil farklı cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur.
*31 kadın üzerinde yapılan altı haftalık bir klinik araştırmayadayanmaktadır.**Klinik bir çalışmaya dayalı olarak, 31 kadın üzerinde anında elde edilen sonuçlar.