Cem Pilevneli

Kenan Doğulu’dan elektronik pop müzik dünyasına yeni bir isim “Cem Pilevneli”kenan doğulu prodüktörlüğünde ilk albümü petek pansiyon çıkıyor

Enerji dolu müzik tarzıyla bugüne kadar dinleyicileriyle buluşan besteci, yorumcu ve aranjör Cem Pilevneli, Kenan Doğulu’nun prodüktörlüğünü üstlendiği ilk stüdyo albümü ‘Petek Pansiyon’ ile temmuz ayında tüm müzik platformlarında yerini alacak.

Cem Pilevneli

Kendi albümlerinin yanı sıra bir çok sanatçının yapımcılığını üstlenen Kenan Doğulu, “Kendimi Gecelere Vermem” isimli ilk single çalışmasıyla listelerde yerini alan Cem Pilevneli’nin Petek Pansiyon albümünün prodüktör koltuğuna oturuyor.

Cem Pilevneli’nin büyüdüğü ve şu anda da yaşamını sürdürdüğü, 1963 yılından beri ailesine ait olan köklü bir geçmişe sahip pansiyonları Petek Pansiyon, albüm isminin ilham kaynağı oluyor. Dinleyicilere benzersiz ve özgün bir müzik deneyimi sunan, caz, elektronik ve r&b öğelerini barındıran Petek Pansiyon, Türk ve Amerikalı müzisyenlerle zenginleşiyor. Elektronik altyapısıyla dikkatleri üzerine çekecek olan altı şarkılık modern pop albümü, temmuz ayında müzikseverlerle buluşacak.

Magazin ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.