Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, önceki gün Maslak’taki özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan İmirzalıoğlu, “Lalin’in aşısı vardı, onu yaptırdık” ifadelerini kullandı

Sinem Kobal ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Kenan İmirzalıoğlu, ekim ayında kızları Lalin’ı kucaklarına aldı. Çift, önceki gün 2 aylık olan kızlarını Maslak’ta bulunan özel bir hastaneye kontrole götürdü.

Kenan İmirzalıoğlu: Lalin'in aşısını yaptırdık - SON DAKİKA HABERLER

Yarım saate yakın hastanede kalan ikili, çıkışta objektiflere yansıdı.

Kenan İmirzalıoğlu: Lalin'in aşısını yaptırdık - SON DAKİKA HABERLER

Bebeğini kucağında taşıyan Kobal, soğuk hava nedeniyle hızla kapıda bekleyen araca bindi.

Lalin’in Aşısını Yaptırdık”

Rutin kontrole geldiklerini belirten İmirzalıoğlu, muhabirlere, “Lalin’in aşısı vardı, onu yaptırdık” açıklamasını yaptı.

Evden Çıkmıyoruz

Geçtiğimiz günlerde Burak Yamantürk’ün doğum gününe tek başına katılan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Koronavirüse karşı dikkat ettiğini belirten İmirzalıoğlu, “Zaten evden çıkmıyoruz bu pandemi nedeniyle evde bir bebek olduğu için. Allah korusun annesi de var. Mikrop getirmek istemiyorum eve. Biz de bir şekilde yaşama devam ediyoruz” dedi. 

Sinem Muhteşem Bir Anne Oldu”

Kenan İmirzalıoğlu, kızıyla ilgili “Genel olarak annesine benziyor ama içerden bir Kenan bakıyor” ifadelerini kullandı. Eşinin çok iyi bir anne olduğunu da sözlerine ekleyen İmirzalıoğlu, “Çok şükür sağlığı ve keyfi yerinde. Sinem, nazar değmesin muhteşem bir anne oldu. Böyle de devam eder diye düşünüyorum” dedi. Oyuncu, muhabirlerin “2020 yılı sizin için nasıl geçti?” sorusuna şu cevabı verdi: Zorluydu ama bu karanlık dünyada bizim hayatımıza bir güneş gibi doğdu Lalin. Ona bakınca geleceği görüyoruz. Geleceğe umutla bakmaya mecburuz.