Saç aksesuarları, şüphesiz son birkaç yıldır moda trendlerine oldukça hakim. Süreçlerin evden yürütüldüğü bu dönemde yapılan çevrim içi görüşmelerde hepimiz iyi gözükmek istiyoruz! Daha iyi ve tarz gözükmek için saç aksesuarları en kolay yöntemlerden biri haline geliyor. İşte sizi tamamen başka bir havaya sokacak en trend saç aksesuarları..

Yün Bereler 

Bu hoş Fransız kadın aksesuarı trendi, herhangi bir kış kombinize şık bir dokunuşta bulunuyor. Sizi hem sıcak tutan hem de zarif gösteren bu bereler zamansız bir trend halini alarak moda dünyasında yerini koruyor.

İnci taçlar

İnci Taçlar 

Zerafet simgesi haline gelen inci, saçlarınızla buluşuyor! Zamansız bir klasik haline gelen zarif inciler, saç aksesuarlarımızı da süslemeye başladı. İncilerle donatılmış bir taç, size ayrı bir hava katacak!

Saç klipsleri

Saç Klipsleri 

90’lar… Hatırlayanlardan kimler unutabilir ki! Bu ikonik saç trendi, birçok markanın kendisine koleksiyonunda yer vermesi ile geri dönüyor. Kaplumbağa kabuğu deseni ise en çok tercih edilenler arasında.

Saten tokalar

Saten Tokalar 

Hem rahatlık hem de şıklık bir arada! Saçınızı toplamadan rahat edemiyorsanız bu şık tokaları tercih ederek daha tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.