İzleyenleri ekrana kilitleyen Netflix’in La Casa de Papel dizisi, 5. sezonunda yine dolu dolu geliyor. Yeni sezonda kimleri göreceğiz

LCDP 5. sezon ne zaman başlayacak? Başrollerinde Alvaro Morte, Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alba Flores, Jaime Lorente, Pedro Alonso gibi isimlerin yer aldığı La Casa De Papel dizisinin 5. sezonu heyecanla bekleniyor. Dizinin bir önceki sezonunda, Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon’u kurtarmaya çalışmıştı. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirecek hale geldi. Peki, LCDP 5. sezon fragmanı yayınlandı mı? La Casa De Papel 5. yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte merak edilenler…

La Casa De Papel’e Yeni Karakterler Geliyor

La Casa De Papel’in yeni sezonundan itibaren Miguel Angel Silvestre ve Patrick Criado’nun diziye dahil olacağı bildirildi. Ancak oyuncuların hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

La Casa De Papel 5.Sezon Ne Zaman

La Casa De Papel’in 5.sezon çekimlerinin Ağustos’ta başlayacağı konuşuluyordu. Dizinin 2021’in ikinci yarısına doğru çıkması bekleniyor.

adsiz-141.jpg

La Casa De Papel 4. Sezonda Neler Yaşandı?

1. bölüm özeti: Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

2. bölüm özeti: Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

3. bölüm özeti: Profesör’ün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denver’ın Monica ile Rio’nun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4. bölüm özeti: Geçmişte Berlin, Gandia’nın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierra’nın Lizbon’u sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

5. bölüm özeti: Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

6. bölüm özeti: Nairobi’nin rehin alınmasının ardından Gandia ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

7. bölüm özeti: Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılr. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermo’nun yardımıyla uygulamaya koyar.

8. bölüm özeti: Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon’u kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.