La Roche-Posay’nin uzman dokunuşlarıyla yeni yıla gençleşerek girin

Gücünü bilimden alan cilt bakım markası La Roche-Posay’in yaşlanma karşıtı ürünleriyle yeni yılda kendinize ve sevdiklerinize güzel ve anlamlı hediyeler verebilirsiniz. Hyalu B5, Vitamin C10 ve  Niacinamide 10 serumları ve Age Correct SPF50 güneş kremi sayesinde La Roche-Posay, yeni yılda ışıltılı ve daha genç bir görünümün anahtarını sunuyor.

Dermatologların tavsiye ettiği cilt bakım markası La Roche-Posay, yeni bir yıla girmeye hazırlanırken cilt görünümünü yenilemeyi ve ışıl ışıl görünmeyi sağlayan yaşlanma karşıtı ürünleri ve uzman dokunuşlarıyla yanınızda.   

Leke oluşumu, Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum ile yeni yılda sorun olmaktan çıkıyor

Kadınlar arasında en yaygın cilt problemlerinden biri olan leke oluşumu, La Roche-Posay’in Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’uyla sorun olmaktan çıkıyor. Serum, içeriğindeki %10 saf niacinamid, hyalüronik asit, hepes ve phe resorcinol sayesinde anında daha eşit cilt tonu, daha aydınlık ve ışıltılı bir cilt sunuyor. 1 hafta sonunda koyu leke görünümünde azalma sağlayan ve lekelerin tekrarlamasını önleyen Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’un klinik olarak kanıtlanmış tekrarlama karşıtı etkisi, 8 haftalık kullanımdan sonra 3 hafta boyunca devam ediyor.

Güneş, hamilelik ve cilt kusurları gibi faktörlerin yaş ilerlemesiyle birlikte neden olduğu cilt lekeleri, La Roche-Posay’nin devrim yaratan yeni Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’uyla son buluyor.

HYALU B5 Serum, eski dolgunluğunu cilde geri veriyor

Yoğun geçen bir yıldan sonra yorgun ve esnekliğini kaybetmiş ciltler, iki çeşit hyalüronik asit ve vitamin B5 içeren formüle sahip La Roche-Posay HYALU B5 Serum’la yenileniyor. Cilde eski dolgun görünümünü geri veren ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı olan HYALU B5, güçlü içerikleri sayesinde ciltteki etkisini hızlı biçimde göstermeye başlıyor. 

İçeriğinde yaşlanma karşıtı etkili iki dermatolojik molekül bulunan Hyalu B5 Serum; cildi 1 saat içinde onarıyor, 4 saat içinde dolgunlaştırıyor. 4 hafta içinde kırışıklık görünümünü azaltıyor. Yapılan çalışmalarda; 26 günlük kullanımın ardından deneyenlerin %71’i kırışıklıkların azaldığını belirtiyor. 4 hafta sonrasında ise deneyenlerin %75’i cilt tonunun daha ferah, %69’u ise cildinin daha canlı göründüğünü ifade ediyor.

En hassas ve alerjik ciltler üzerinde test edilen ve dünya genelinde 2 milyondan fazla kadın tarafından tercih edilen Hyalu B5 Serum, profesyonel uygulamalar sonrasında bile yüksek etkinlik ve tolerans sağlıyor. Hyalüronik asidin vitamin B5 ile birleşimi Hyalu B5 Serum, vitamin B5’in vücutta doğal olarak bulunan aktif formunu kullanıyor.

Cildinizin gerçek ışıltısını Saf Vitamin C10 Serum ile ortaya çıkarın

Canlılığını yitirmiş hassas ciltlerin gerçek ışıltısını açığa çıkaran, yoğun C vitaminli antioksidan serum Saf Vitamin C10; yüksek konsantrasyonda saf C vitamini ve salisilik asit içeriğine sahip. Cilde hızlıca nüfuz eden özelliğiyle anında parlak, yumuşak ve nemli bir cildin kapısını aralayan serum, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak pürüzsüz ve eşit bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlıyor. 

Yapılan testlere göre; Saf Vitamin C10’u deneyenlerin %89’u cildinin nemlenmiş ve yatışmış olduğunu, %85’i cilt dokusunun arınmış göründüğünü, %79’u gözeneklerinin sıkılaşmış göründüğünü ve cildinin sağlıklı bir ışıltı kazandığını söylüyor.

La Roche-Posay’in ışıltı veren C vitamini içerikli antioksidan serumuyla yeni yılda pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmek mümkün. 

Cilde anında daha parlak, yumuşak ve nemlenmiş görünüm kazandıran, yaşlanma karşıtı mükemmel serum, kırışıklıklar ve ince çizgilerin görünümü azaltıyor, cilde daha pürüzsüz görünüm sağlıyor. Güzellik tutkunlarının cilt bakımı yardımcısı olan Saf Vitamin C10, aynı zamanda daha düzgün ve eşit görünümlü cilt tonu ve dokusu sunuyor. 

Age Correct SPF50

Yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olan günlük güneş koruma faktörlü bakım kremi Age Correct SPF50 ile kırışıklıklar, koyu lekeler ve esneklik kaybı sorun olmaktan çıkıyor. Günlük UV ışınlarına maruz kalmanın neden olduğu yaşlanma belirtilerinin görünümünü düzeltmeye ve cildi korumaya yardımcı olan yeni nesil güneş bakımı, tek ürünle çok sayıda çözümü bir arada sunuyor.

Cildi 24 saat boyunca nemlendiren hafif dokulu krem, yağlı his bırakmıyor ve kadifemsi bir sonuç sağlıyor. Kir partiküllerinin cilde yapışmasını azaltmasının yanı sıra hava kirliliği ve kızılötesi A ışınlarının cilde zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan Age Correct SPF50, görünür ışığın neden olduğu hiperpigmentasyona karşı koruma sunuyor ve özel formülüyle yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor.