LCW Home amalfi Kiyilari

LCW Home, yeni koleksiyonuyla İtalya’nın Amalfi kıyıları ve zarafetin simgesi kelebeklerden esintiler taşıyor.

Yaz mevsimiyle birlikte evlerinde yenilik yapmak isteyenlere hitap eden özel koleksiyon yaşam alanlarına küçük dokunuşlarla mutluluk katıyor.

Türkiye’nin en büyük hazır giyim moda perakendecisi LC Waikiki’nin ev ve yaşam alanları ürünlerinin yer aldığı LCW Home, yeni koleksiyonuyla evleri yeni renk ve desenlerle buluşturuyor. İtalya’nın dünyaca meşhur Amalfi kıyılarından esinlenerek oluşturulan koleksiyon, zarafetin simgesi kelebek dokunuşları ile birleşiyor.

İtalya’nın meşhur Amalfi kıyılarından esintiler…

LCW Home, İtalya’nın ‘La Dolce Vita’sı (Tatlı Hayat) olarak bilinen meşhur Amalfi kıyılarından esinlendiği, kelebeklerle tamamladığı yeni koleksiyonuyla yaza giriş yapıyor. Amalfi kıyılarının meşhur limonu ve mavi scroll desenli seramik tabaklarından ilham alarak işlenen özel koleksiyon, ağırlıklı olarak mavi ve sarı renklerden oluşuyor. 

Şık ve ince tasarım detaylarıyla işlenmiş koleksiyonda, seramik tabaklardan saklama kaplarına, seramik çaydanlıktan fincanlara kadar birçok ürün yer alıyor.

Zerafetin simgesi kelebeklerin dokunuşları…

LCW Home’un zarafetin simgesi kelebeklerden esinlenerek tamamladığı özel koleksiyonuna romantik ve yumuşak renk tonlarından oluşan yatak odası ve tekstil ürünleri eşlik ediyor. Hem evini yenilemek isteyenlere hem de hediye alternatifleri arayanlara birçok seçenek sunan koleksiyon, nevresim-pike takımları, masa örtüsü, runner, Amerikan servisi gibi tekstil ürünleriyle tamamlanıyor. 

Koleksiyondaki her bir parça, renk ve tonlarının eşsiz uyumu sayesinde birbirileri ile kombinlenebiliyor; ev stilleri için şıklığı ve zarafeti bir arada sunuyor.