Levi’s®

Levi’s®, İstanbul’daki en büyük sezon mağazasını 1 Haziran 2020 itibarıyla Cevahir AVM’de hizmete açtı!

1 Haziran 2020’de Cevahir AVM’de kapılarını açan en yeni Levi’s® mağazası; özel konsepti ve ayrıcalıklı hizmetleriyle markanın kendine özgü renkli, yaratıcı dünyasını yansıtıyor. Alışılagelmiş alışveriş algısına farklı bir yorum kazandırarak müşterilerine benzersiz bir deneyim sunan mağaza; içeriye adım attığınız andan itibaren dinamik, genç, cool ve ferah atmosferiyle dikkat çekiyor.

302 metrekarelik yüz ölçümüyle Levi’s®’ın en büyük sezon mağazası olma özelliği taşıyan mekan, ziyaretçilerini yeni ve ikonik modelleri arasında keyifli, bir o kadar da konforlu bir yolculuğa çıkarıyor. Kuruluşundan bu yana marka DNA’sının önemli bir parçasını temsil eden sürdürülebilirlik kavramı da zengin ürün gamında kendini gösteriyor.

İnovatif teknolojiyi ve kişiselleştirme aktivitelerini kimliği haline getiren Levi’s®; Tailor Shop köşesinde ise usta sanatçı ve terzilerin, denim hayranlarının en sevdikleri parçaları ya da yeni Levi’s® trucker ceket ve jean’lerini tarzlarına göre yorumlamalarına yardımda bulunmalarını sağlıyor.