Levi’s® x AMBUSH®

Levi’s® Sonbahar 2022 ve AMBUSH® Mix Luxury, Sokak Giyimi ve Denim İş birliği

Dünyada AMBUSH® kadar sıkı bir takipçi kitlesine sahip çok az marka var. Tokyo merkezli moda markası, uluslararası çapta ün kazanmış rap ve pop yıldızlarından, K-Pop ve J-Pop idollerine kadar birçok isim tarafından tercih ediliyor. Sokak giyiminde de altın standart olarak konumlanan AMBUSH®’un özgün tarzı, Avrupa ve Amerika’nın önde gelen giyim markalarıyla gerçekleşen birçok ihtişamlı iş birliği ile karşımıza çıkıyor. Bu sezon Levi’s® ve AMBUSH®, her iki markanın da değerlerini kapsayan cinsiyetsiz bir koleksiyon için bir araya geliyor. 

İki trucker ceket ve iki jean pantolondan oluşan Levi’s® x AMBUSH® koleksiyonu, AMBUSH®’un meşhur olduğu lüksün sokak modasıyla birleştirdiği yaklaşımını mükemmel bir şekilde yakalıyor.YOON ve VERBAL tarafından kurulan AMBUSH®, 2008 yılında pop art esintili deneysel bir mücevher serisi ile yola çıkarken birkaç yıl içinde kendi hazır giyim koleksiyonlarını üretmeye başladı. 2015 yılında Paris’te sergilenmeye başlayan marka, 2017’de yüksek ilgi odağı olan LVMH Genç Moda Tasarımcıları Ödülü için yarışan sekiz finalistten biri seçildi. 

Cesur vizyonu ve tasarımlarındaki çağdaş yaklaşımı ile takdir gören AMBUSH®, Levi’s® klasiklerini güncellenmiş detaylar, yüksek kaliteli imalatlar ve imza niteliğinde ayrıntılarla yeniden tasarlıyor. Üç parçadan oluşan koleksiyon dünya çapında her iki markanın da kanallarında satışa sunulurken, Trucker ceketin sınırlı sayıda üretilen versiyonu yalnızca AMBUSH® mağazalarında bulunuyor.

Loose Fit Trucker ceket, Embellished Fit Trucker ceket, 517™ Bootcut jean ve Baggy Fit jeanden oluşan koleksiyon, eskitilmiş indigo yıkama tekniğiyle dikkat çekiyor. Tüm parçalarda gümüş kaplamalı AMBUSH® düğmeler ve Levi’s® Two Horse Pull ile AMBUSH® logolarını bir araya getiren özel üretim siyah etiket yer alıyor. Yalnızca AMBUSH® için özel üretilen Embellished Fit Trucker ceketin iki ikonik logoyu taşıyan özel üretim etiketi, metalik gümüş olarak karşımıza çıkıyor.