Loewe_x_Paulas_Ibiza_BEYMEN

Loewe x Paula’s Ibiza, 24 Temmuz’dan itibaren exclusive olarak BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’daki özel Loewe x Paula’s Ibiza Pop Up Butiği’nde.

Ünlü İspanyol moda markası Loewe’nin büyük ilgi gören kapsül koleksiyonu Loewe x Paula’s Ibiza, 24 Temmuz’dan itibaren exclusive olarak; BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’daki özel Loewe x Paula’s Ibiza Pop Up Butiği’nde modaseverlerle buluşuyor.

Dünyada sadece seçili mağazalarda satışa sunulan Loewe x Paula’s Ibiza 2020; BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’daki özel Pop-Up butiği ile ziyaretçilerini tropikal bir yolculuğa çıkarıyor.

Loewe Kreatif Direktörü Jonathan Anderson’un 2017 İlkbahar – Yaz sezonunda Ibiza’nın ikonik butiği Paula’s Ibiza ile başlattığı iş birliğinin son koleksiyonu olan Loewe x Paula’s Ibiza 2020, Akdeniz’in ve Balear Adaları’nın neşeli, dinamik, renkli yaşam tarzından ve hedonizm kültüründen ilham alıyor. Yazın enerjisini ve ruhundan esinlenen tasarımlar canlı renkleri, batik desenleri ve eğlenceli aksesuarları ile tam bir görsel şölen sunuyor. Paula’nın kurucuları Armin Heinemann ve Stuart Rudnick’in doğadan esinlenerek yarattığı ikonik baskıların sıkça karşımıza çıktığı koleksiyonda;

  • batik boyama bohem elbiseler,
  • tshirtler ve denimler,
  • çiçekli gömlekler,
  • keten etekler,
  • yaz renklerinde çiçek desenli çantalar,
  • hasır plaj çantaları ve
  • hayvan figürlü küçük aksesuarlara uzanan geniş bir ürün gamı yer alıyor.

Jonathan Anderson koleksiyonu ile ilgili değerlendirmesinde; “Beni çocukluk ve gençlik anılarıma döndüren Ibiza’nın her zaman benim için çok değerli. Bu koleksiyonda işte tamda o anıları uyandırıyor, rahatlık, kaçış duygusu ve beraberinde içimizi kaplayan neşe” diyor.

Loewe Paula’s Ibiza Koleksiyonu; BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’daki Loewe x Paula’s Ibiza Pop Up Butiği’nde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Moda ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.