Glow Cherie

L’Oréal Paris, doğal içerikli no makeup makeup ve bakım yapan makyaj ürünleri ile her an doğal, ışıl ışıl ve enerjik görünmenizi sağlıyor.

Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön vermeye devam eden L’Oréal Paris, doğal içerikli no makeup makeup ve bakım yapan makyaj ürünleri ile her an doğal, ışıl ışıl ve enerjik görünmenizi sağlıyor. Teniniz ve fondöteniniz arasında limitleri kaldıran True Match, tek dokunuşta mükemmel uyum sağlarken, cildinize ışıl ışıl ve canlı bir görünüm sunan aydınlık veren renkli nemlendirici Glow Chérie ise makyajınıza heyecanla başlamanızı sağlayacak…

Makyaj Ve Cilt Bakımının Mükemmel Uyumu True Match…

True Match

Güçlü, kendine güvenen ve hayattaki #GerçekUyum’u yakalayan kadınların tercihi L’Oréal Paris True Match Fondöten; yenilenen, yüzde 80 nemlendirici içeriği ile daha da güçlendirilen formülü sayesinde 2 haftada cilt kalitesinin görünümünde iyileşme sağlayarak, teniniz ve fondöteniniz arasında limitleri kaldırarakzamanın ötesinde yeniliği ile sağlıklı ve mükemmel bir cilt görünümü sunuyor. Gliserin, E vitamini ve B5 vitamini ile daha pürüzsüz, yumuşak ve parlak bir cilt görünümü sağlayan True Match, ayrıca Hyaluronik Asit içeriği, 30 farklı renk seçeneği ile 2 haftada cilt görünümünü iyileştirerek sağlıklı ve mükemmel bir görünüm vaad ediyor.

Glow Chérie

Işıltı Veren Renkli Nemlendirici Glow Chérie…

Dengeleyici ve yatıştırıcı özelliği ile Glow Chérie, 3 farklı tonu vekarpuz özü içeriğiyle cildi 24 saat nemlendirerek ışıltılı bir görünüm sunarken, cilt rengini canlandıran renkli sedefli özü ile de anında ışıltılı, eşitlenmiş daha parlak ve sağlıklı bir cilt sunuyor.

True Match Fondöten için tavsiye edilen satış fiyatı:  99,99 TL

L’Oréal Paris Glow Chérie Tüketici Fiyatı: 41.90 TL