Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Farah Zeynep Abdullah1

Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz günlerde isyan etmişti. Kadın oyuncular kilo baskısından bunaldı. Hazal Kaya ve Nilperi Şahinkaya’dan sonra Farah Zeynep Abdullah da tartışmaya katılmıştı

Yapılan eleştirilere sinirlenen ünlü oyuncu, “Kilo verince ‘Hasta mısın?’, kilo alınca ‘Maşallah’ diyorlar. Bu tartışma bitsin artık. Dış görünüş baskısından bıktık” dedi. Farah Zeynep Abdullah’ın kilo tartışmasına son noktayı koymuştu. 31 yaşındaki oyuncu bir dönem sağlık sorunları nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu söyledi. Farah Zeynep Abdullah sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği zor günleri anlattı…

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bir dergiye çok özel açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki oyuncu bir dönem sağlık sorunları nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu anlattı. Farah Zeynep AbdullahAyağım neyse de, bağırsak mantarıyla psikolojim de çok bozuldu o dönem” dedi.

Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Farah Zeynep Abdullah1

Farah Zeynep Abdullah, Elle dergisine kapak oldu. Son dönemde bağırsak mantarı ve ayağına giren cam nedeniyle sağlık sorunları yaşayan 31 yaşındaki oyuncu, “Ayağım neyse de, bağırsak mantarıyla psikolojim de çok bozuldu o dönem” dedi.

Abdullah, “Kilo verince ‘ah yazık kilo al’, alınca da bir beğenmemezlik. Acayip bir baskı kuruluyor kadınların üzerine, sadece fiziği ve görüntüsüyle ilgili. Oysa sağlıklı ve mutlu olmamız değil mi önemli olan?” ifadelerini kullandı.

Estetik operasyonu geçirmediğini belirten oyuncu, “Gerçek olanı güzel buluyorum. Bir de dikkat ettim mesela annemin de benim de en beğendiğimiz kadınlar ve oyuncular, doğal haliyle yaş alanlar” şeklinde konuştu. Hayvanlara deney yapan kozmetik markalarından gelen teklifleri kabul etmediğini söyleyen Farah Zeynep Abdullah, “Doğal ve faydalı olayım. Olacaksam öyle örnek olayım, çünkü ister istemez örnek oluyorsunuz, ün bir güç” açıklamasını yaptı.