Maurice Lacroix ile Lüksü Yeniden Keşfedin

İsviçre saatçiliğinin mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın bir süredir özel saatlere imzasını atan Maurice Lacroix, iddialı tasarımlarıyla farkını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix’ın erkekler için tasarladığı yeni modeli, İsviçre saatçiliğinin kusursuz işçiliğini ve şıklığını yansıtıyor. Çeliğin güçlü duruşunun alabildiğine hissedildiği saat, yalın tasarımına rağmen son derece iddialı görünüyor. Asil duruşuyla iddialı bir evlilik hediyesi alternatifi de olan saatin yeşil kadranı ise tasarıma dinamizm katıyor. 

Maurice Lacroix’ın fark yaratmayı seven kadınlara hitap eden yeni modeli, pembe ve beyaz renkleri aynı tasarımda buluşturuyor. Renkleriyle adeta bir pamuk şekeri andıran saatin kadranında kullanılan balıksırtı desen, tasarıma hareket kazandırıyor. Işıltılı pırlantaların kullanıldığı indeks ise Maurice Lacroix’ın ihtişamdan vazgeçmeyen çizgisinin bir yansıması oluyor.

Maurice Lacroix’nın göz alıcı saat koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde yer alıyor.