İki yıldır aşk yaşayan yıldız futbolcu Oğuzhan Özyakup ile oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un, bu yaz evlenme kararı aldığı konuşuluyor

Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Özyakup ile oyuncu sevgilisi Melisa Aslı Pamuk‘un, bu yıl içerisinde evlilik kararı aldığı, nikah töreninin yapılacağı yeri de belirledikleri iddia edildi.

Melisa Aslı Pamuk-Oğuzhan Özyakup'tan müjdeli haber

Süper Lig’in sona ermesi ve koronavirüs salgınının etkilerinin azalmasıyla nikah masasına oturmayı planlayan çift, tarih olarak yaz aylarını düşünüyor.

Her ikisi de Hollanda’da doğup büyüyen Oğuzhan Özyakup ve Melisa Aslı Pamuk’un, nikah törenini de burada yapmayı planladığı konuşuluyor.

Geçtiğimiz aylarda Melisa Aslı Pamuk’a sessiz sedasız evlenme teklif eden 28 yaşındaki futbolcu, ailesinin de aşkına onay vermesiyle düğün planını hızlandırdı.

Anne olma hayali kuran 29 yaşındaki oyuncunun da düğünün bu sene içerisinde olmasına sıcak baktığı öne sürüldü.

Yaz aylarında Hollanda’da evlenecek olan ikilinin, daha sonra İstanbul’daki dostları için bir kutlama organize etmeyi planladığı belirtildi. Hollanda doğumlu olan ikilinin İstanbul’da tanışıp aşk yaşaması, “Aşk tesadüfleri sever” dedirtti. Beşiktaşlı futbolcunun tüm ailesi, ünlü oyuncuyla çok iyi anlaşıyor.