Muammer Ketenci den Deniz Seki ye agir sozler

Modacı Muammer Ketenci konuk olduğu sabah programında Deniz Seki’ye sert sözler söyledi

Uçankuş TV’de ekrana gelen “Hayatın İçinden” programına konuk olan Muammer Ketenci, söz Deniz Seki‘den açılınca oldukça ağır yorumlarda bulundu.

Deniz Seki’nin “Türkiye Popstar” yarışmasında Bayhan Gürhan’a “Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz” demesini unutmadığını söyleyen Muammer Ketenci, “Benim Deniz Seki ile hiç bir samimiyetim yoktur. Bir vatandaş olarak o çocuğa gösterdiği tavırdan çok rahatsız oldum. O çocuğun bu olayı işlediği ortaya çıkınca Bayhan’ın onurunu, gururunu ayaklar altına alarak üstüne basıp geçti. Bir PR olayı yaratmak istedi. Bir insanın içini çok yakarsan Allah senden onun öcünü katmer katmer alıyor. Rotayı Rabbim şaşırtır. O olay oldu Deniz Seki’nin rotası şaştı.” ifadelerini kullandı.

Ketenci, “Deniz Seki’ye kıyafet diker misiniz?” sorusuna “Hayır dikmem. Zaten çalıştığım sanatçı dostlarım bir elin parmaklarını geçmez” yanıtını verdi.