Başrolünde yer aldığı ‘Sefirin Kızı’ dizisi ile gündemde olan Neslihan Atagül, hızla kilo kaybetmesi sonucu teşhis edilen bağırsak rahatsızlığı nedeniyle 10 günlük rapor almıştı. Neslihan Atagül’ün rapor almasının ardından ‘Sefirin Kızı’nın çekimlerine ne olacağı merak konusu oldu

Neslihan Atagül başrolünü Engin Akyürek ile paylaştığı ‘Sefirin Kızı’ dizisi için eylülden beri Muğla’daydı. 28 yaşındaki oyuncu bir süre önce diyet yapmadığı halde kilo vermeye başladı. Geçtiğimiz gün de çekim sırasında sette aniden fenalaştı. Hemen hastaneye kaldırıldı.

Neslihan Atagül’e ‘geçirgen bağırsak sendromu’ teşhisi kondu. Haberi alır almaz telaşlanan eşi Kadir Doğulu, Muğla’ya gitti. Setten 10 gün rapor alan Neslihan Atagül’ü İstanbul’a getirdi. Oyuncu, İstanbul’da da kontrolden geçip çeşitli tahliller yaptıracak.

Geçirgen bağırsak sendromu; bağırsak duvarlarındaki boşlukların gevşemeye başlamasıyla ortaya çıkan bir problemdir. Bakteri, toksinler ve sindirilmemiş gıdalar kan dolaşımına karışıp çeşitli sorunlara yol açabilir.