Ceyda Düvenci, kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Düvenci, paylaşımına “Seninle her günüme sevdalıyım” notunu düştü

Oyuncu Ceyda Düvenci, 2015 yılında meslektaşı Bülent Şakrak ile hayatını birleştirmişti. İki çocuk annesi Ceyda Düvenci, son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla oldukça ilgi görüyor.

43 yaşındaki güzel oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak’a olan aşkını yine sosyal medyadan haykırdı.

Ceyda Düvenci, eşi Bülent Şakrak ile çekildiği romantik kareyi paylaşarak; “Seninle her günüme sevdalıyım” notunu düştü.

Güzel oyuncunun paylaşımına, çok sayıda beğeni ve “Maşallah” yorumu yağdı.

Melisa ve Ali adında iki çocukları olan çiftten Bülent Şakrak, geçtiğimiz aylarda 43 yaşına basmıştı. Ceyda Düvenci, eşinin doğum gününü Instagram hesabından yayınladığı kareyle kutlamıştı.

Düvenci, paylaşımına; “Her geçen an daha çok biz… İyi ki doğdun sevgilim… Dengim, dengem, doğrum… Seninle yaş almak çok güzel bir şans benim için. Hep kalbimiz aşktan ağzımızda atsın ilk günkü gibi…Beraber kocamana bir ömür yaşayıp, son nefesimize kadar aşkın hakkını verelim… Babalığına, sevgililiğine, dostluğuna, adamlığına, insanlığına, eşliğine hayran olduğum. Sana, sen olduğun için her gün çok teşekkür ederim. Bıraksan günlerce yazabilirim seni, bendeki yerini, mutluluğumuzu… Ne büyük şans böyle dolu dolu yaşamak… Nice güzel yaşlar evlatlarımızla, dostlarımızla sevgilim” notunu düşmüştü.