Oyuncu ve sunucu Emre Karayel, uzun süredir birlikte olduğu iç mimar Gizem Demirci aile üyeleri ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle dünya evine girdi

Emre Karayel ile Gizem Demirci evlendi. Beylerbeyi Bosphorus Otel’de gerçekleşen nikahla hayatlarını birleştiren Emre Karayel-Gizem Demirci çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Emre Karayel’in şahitliğini Tülay Onat ile Akgün Onat, gelinin şahitliğini ise Duygu Dizer ile Deniz Dizer yaptı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle düğün törenini iptal eden ünlü çiftin, Bodrum’da kısa bir balayı tatili yapacağı öğrenildi.

“Çok Heyecanlıyım”  

Karayel, “Hepiniz biliyorsunuz, uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu, birlikte bir ömre başladık. Ne diyeceğimi bilmiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Korona sebebiyle aile içerisinde yapıyoruz. Sonra inşallah hep birlikte kutlayacağız.” dedi.

Emre Karayel, Gizem Demirci ile evlendi - Magazin haberleri

Nikahtan Sonra Sokağa Çıkma Yasağı 

Nikahtan saatler sonra sokağa çıkma yasağı da gerçekleşecek, davetlileri hemen yolcu edeceksiniz herhalde?” şeklindeki soruya oyuncu, “Hemen göndereceğiz, öyle olacak ne yazık ki” cevabını verdi.