Estrella

Paşabahçe, yıldıza benzer şık tasarımı ile sofralara estetik katacak Estrella tabak ve kase koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunuyor

Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan Paşabahçe, yıldıza benzer şık tasarımı ile sofralara estetik katacak Estrella tabak ve kase koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunuyor. Farklı hacimlerdeki tabak ve kaseleri ile Estrella, hem günlük sofraların hem de davet sofralarının yıldızı olacak.

etrella
Estrella

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, yıldıza benzer tasarımıyla sofralara estetik katan yepyeni tabak koleksiyonu Estrella’yı tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Farklı hacimlerdeki tabakları ve şık tasarımı ile Estrella hem günlük sofraların hem de davet sofralarının yıldızı olacak.

Yemek tabağı, çukur tabak, pasta tabağı ve 2 farklı boy kase olmak üzere toplam 5 farklı ürün içeren Estrella, masalara elegan bir ışıltı katıyor. Özel bir teknikle geliştirilen göz alıcı bir yıldız tasarımına sahip olan yepyeni tabak koleksiyonu Estrella, günün her öğününe eşlik ederek sofralarınıza keyif katacak..