Philips Konforu ile Kesiksiz, Çiziksiz Güvenli Tıraş

Erkeklere özel ürünleri ile zahmetsizce sakal şekillendirme imkânı sağlayan Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, 360° dönebilen ve tamamen esneyebilen başlıklarıyla eksiksiz ve rahat bir tıraş deneyimi sunuyor.

Kullanıcıları için en iyisini düşünen ve çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips’in erkeklere özel ürün olan 5000 serisi Tıraş Makinesi kendiliğinden bilenen güçlü ve hassas 45 SteelPrecision bıçağı sayesinde, her hareketinde daha fazla kıl keserek, konforlu bir tıraş deneyimi yaşatıyor. 

Güvenli bir tıraş için yüz kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, 360 derece dönebilen ve tamamen esneyebilen başlıklarıyla da rahat bir tıraş deneyimi sağlıyor. 

Saniyede 125 kez kıl yoğunluğunu okuyan akıllı yüz kılı sensörü sayesinde zahmetsiz ve hassas bir tıraş gücü sunan Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, hassasiyet için geliştirilen yeni şekliyle, en iyi kesme açısını kullanıcılarına sunuyor. 

Bıyığınızı ve favorilerinizi eşit şekilde düzeltin

Hassas düzeltici ile bıyığınızda ve favorilerinizde ince dokunuşlar yapın ve stilinizi kolayca tamamlayabileceğiniz Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, 1 saatlik şarjla kullanıcılarına 60 dakika tıraş deneyimi sağlıyor.