bronzlasmak-isteyenler-icin-ph-manset

Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, içeriğindeki bronzlaştırıcı kompleks sayesinde sağlıklı bir bronzluk sağlarken, güneşe karşı koruma sağlıyor.

Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, içeriğindeki bronzlaştırıcı kompleks sayesinde sağlıklı bir bronzluk sağlarken, içerdiği Hücresel BioprotectionTM patenti ile güneşe karşı hücreden başlayan koruma sağlıyor.

SPF 30 ve UVA 17 ile UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlayan Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30; taransparan ve ultra akışkan kuru yağ dokusuna sahiptir. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan ürün, ıslak cilde de uygulanabiliyor. İçeriğindeki bronzlaştırıcı kompleks sayesinde cildin canlanmasına, güçlenmesine ve uzun süreli korunmasına yardımcı olan Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30; içerdiği E vitamini ile serbest radikallere karşı mücadele ediyor.

Kuru yağ dokusu sayesinde, benzersiz bir kullanım keyfi sunan Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, yüz, vücut ve saçta kullanılabiliyor. Islak ciltte de kullanıma uygun olan ürün, transparan, ultra hafif ve yapışkan bir his bırakmayan dokusuyla kullanım kolaylığı sağlıyor.


Ürün miktarı:
 Sprey 200 ml
Fiyatı: 209,50 TL

Güzellik ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.