Phyto_Joba

Gücünü bitkilerden alan PHYTO’nun eşsiz bakım serisi Phytojoba doğal içerikleri ile sıcak, deniz ve güneş sebebiyle matlaşmış ve zor taranan saçları kökten uca yumuşatıyor.

Yaz sıcağının ve denizin yıprattığı saçlarınıza Phytojoba mükemmel kokusuyla bakım yaparken, saçları ağırlaştırmadan ve diplerini yağlandırmadan onararak, esneklik kazandırıyor.

Serinin adını aldığı jojoba, yüksek dirençli küçük bir bitki ve toprağın derinliklerinden nemi çekerek yaşamını devam ettiriyor. “Çölün Altını” olarak adlandırılan jojoba yağı saçı yakan, matlaştıran güneş gibi dış etkenlerden korunmak için kullanılıyor.

Phytojoba Nemlendirici Şampuan

PhytojobaNemlendirici Şampuan yenilenen formülü ve kokusu ile saçları nazikçe temizliyor. Konsantre formülü sayesinde küçük miktarlarda kullanım yeterli oluyor ve ikinci şampuanlama aktif içeriklerin etkisini arttırıyor. Jojoba sütü ve ebegümeci özü sıcak, güneş ve deniz gibi etkilerden kuruyan saçınıza nem dolu, yumuşak ve hafif bir bakım sunuyor.

Fiyat: 124 TL

Phytojoba Nemlendirici Maske

Her şampuanlamanın ardından saç boylarına ve uçlarına uygulanan maske kısa süre bekletilip durulanarak kolay taranan ve ışıltılı saçlar için hızlı bakım sağlıyor. Konsantre formülü sayesinde küçük miktarda kullanılan Phytojoba nemlendirici maske hidrolipidik filmi onarıyor.

Fiyat: 234 TL

Phytojoba Nemlendirici Bakım Jeli

PhytoJobaNemlendirici Bakım Jeli, saçlarda nemi hapsederek süresini uzatıyor ve şekil vermeyi kolaylaştırıyor. Yazın kuruyan saçınıza, her gün saç boylarına ve uçlarına uygulanıp durulanmayan bu yeni jel, bütün gün nemli kalan saçların, parlak, yumuşak, esnek ve hafif olmasını sağlıyor.

Fiyat: 209 TL

Güzellik ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.