POLAAR, YAZ SONRASI CİLDİNİZİ KUTUPLARDAN GELEN SAF İÇERİKLERLE YENİLİYOR

Polaar, temiz ve doğal içerikli göz çevresi ve cilt bakım ürünleriyle yaz boyunca yıpranan cildinize anında taze ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

Kutuplardan gelen doğal içeriğiyle Polaar; stres, yorgunluk ve uykusuzluk gibi etkenlerle donuk ve cansız bir görünüm kazanan cilde ihtiyaç duyulan bakımı sağlıyor. 

POLAAR ICYMAGIC INSTANT EYE CONTOUR MULTI ENERGISER

Polaar IcyMagic Instant Eye Contour Energiser, %93’ü doğal içeriğiyle, göz çevresini canlandırıcı ve tazeleyici bakım sunuyor. Roll-on başlığı sayesinde göz çevresine soğuk masaj yapan ürün, şişlikleri gidererek koyu halka ve yorgunluk izlerini siliyor. İçeriğinde göz çevresindeki narin bölgeye parlaklık ve canlılık veren Sibirya ginsengi, koyu halkaları ve şişkinliği azaltmak için tetrapeptidler ve kirpik uzamasını destekleyen Cilbooster aktif bileşeni bulunuyor.

POLAAR NORTHERN LIGHT SMOOTHING CREAM

%94’ü doğal içeriğe sahip, Sibirya zeytini içeren Polaar Northern Light Smoothing Cream cildi pürüzsüzleştiriyor. Cilt dokusunu düzelten ve fazla sebumu ortadan kaldıran krem; cildi aydınlatıyor, hücreleri yeniliyor ve ciltte kirlilik önleyici bir kalkan oluşturuyor.

POLAAR POLAR NIGHT REVITALIZING ELIXIR

%99’u doğal içerikli olan canlandırıcı serum Polaar Night Revitalizing Elixir, gece boyunca gözle görülür yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki Kuzey Yosunu ile cildin ışıltısını ortaya çıkarıyor. Cilde ışıltılı ve dolgun bir görünüm kazandıran serum, temiz içeriğiyle dikkat çekiyor. 

POLAAR THE GENUINE LAPLAND HAND CREAM

Polaar The Genuine Lapland Hand Cream ultra yumuşak, ince ve kremsi dokusuyla ciltte yağlı bir tabaka bırakmadan anında emiliyor. Besleyici ve koruyucu shea yağı içeren el kremi, tırnak etlerini besliyor. İçeriğinde cildi besleyen vitamin ve antioksidan bakımından zengin Arktik meyveler bulunuyor. Elleri hassas ve koruyucu bir tabakayla saran krem %97 doğal içeriğe sahip.

POLAAR THE GENUINE LAPLAND LIP BALM

Soğuk ve sıcak havanın yıprattığı dudakları onaran Polaar The Genuine Lapland Lip Balm, ilk uygulamadan itibaren dudakları nemlendiriyor ve besliyor. A, C ve E vitaminleri açısından da çok zengin dudak balmı; antioksidan, koruyucu ve besleyici özellik sağlıyor.