RAY-BAN BU SEZON 1937’DEN BU YANA EN EFSANEVİ STİLİNİ KUTLUYOR

Ray-Ban ile bu sezon büyük bir kutlamaya, hatta mega bir kutlamaya hazır olun. 

İkonik stilini yeni jenerasyonun cesaretiyle yakalayan en yeni Ray-Ban koleksiyonu baştan sona kahramanlardan ibaret ve özellikle bir kahramana odaklanıyor; karşınızda Mega Wayfarer. 

Dünyanın orijinal trend belirleyicisi olan klasik Wayfarer yeni, daha çevre dostu ve modern bir görünüme kavuşuyor. 1960’ların rock ve 1980’lerin pop sanat akımlarının simgesi, kalın profiller ve performans sergilemeye hazır bir tavır ile yenilenen Mega Wayfarer baştan sona kendi karakterini konuşturmaktan ibaret. Geleceğin trend belirleyicileri için yaratılan bu etkili görünüm, gösterişli profilleri bir adım öteye taşıyor ve herkesi kendi stilini konuşturmaya davet ediyor. 

Koleksiyon sadece cesur modellere ev sahipliği yapmıyor, anlatacak başka hikâyeler de barındırıyor. 

Yeni koleksiyon gölgelerle, transparan tonlarla ve yeni kaplumbağa kabuğu desenleriyle dans ediyor ve en gelişmiş Chromance lensleri de kapsayan son kalite lens teknolojisi ile karşımıza çıkıyor. Sezonun kahramanı Mega Wayfarer olsa da Mr. Burbank ve Elliot gibi klasik stiller de karşımıza çıkıyor.

İster rutin bir günde olun ister güneş ve dalgaların sizi beklediği bir tatil için tropik bir adaya yola çıkmış olun; Ray-Ban’e göre her şey dopdolu bir yaşamdan, daha fazla renkten ve özgün stilllerden ibaret. 

Benzersiz deneyimlerimizi kutlamak için Ray-Ban’den daha iyi bir yol olabilir mi?

RB0840S MEGA WAYFARER 

Yılların efsanesi, ikonik stilin limitlerini zorluyor: karşınızda Mega Wayfarer. İkon denince akla gelen Ray-Ban’in orijinal rock yıldızı daha kalın profiller, dikkat çekici geniş saplar ve yeni ikili rivet ayrıntısı ile daha cesur bir görünüme kavuşuyor. 8 renk seçeneği ile trendleri belirlerken istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Klasik kaplumbağa kabuğu ve siyah seçenekleriyle ikonik stilin yeni bir yorumuna tanıklık edin veya yeni kaplumbağa kabuğu desenli sapları, aynalı lensleri ve yeni transparan çerçeveleriyle şık ve göze hitap eden bir hava yakalayın.

RB2283 MR BURBANK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 

Her sezonun favorisi Ray-Ban, arşivlerden çıkarılan efsanevi bir görünümü kutluyor. Mr. Burbank, eskisinden de büyük ve daha iyi şekilde geri döndü. Söz konusu sezonun en trend görünümleri olduğunda 1965’te doğan bu ikonik model, kare bir çerçeveden çok daha fazlası. Siyah profillerin dikkat çekici bir tavırla eşleştirildiği bu uniseks asetat çerçeve, vintage rivetler ve birinci sınıf lensler ile size tüm yıl boyunca eşlik etmeye hazır.