rayban modeller

Ray-Ban yeni retro-fütüristik yüzü saran formlar ve eğlenceli açık, renk değiştiren tonlar ile bu yıla damgasını vurmaya geliyor.

Ray-Ban 2020 yılında, dünyanın en sevilen markası olarak efsanevi tasarımlarından bazılarını arşivlerinden çıkararak ilgiyi odağına taşıyor. Elbette söz konusu sadece arşivler değil. Ray-Ban zamansız ikonlar dünyasından hızla ileri sararak yeni retro-fütüristik yüzü saran formlar ve eğlenceli açık, renk değiştiren tonlar ile bu yıla damgasını vurmaya geliyor.

Ray-Ban Octagon

Nasıl göründüğünüzün ötesine geçen ve her zaman kendiniz olmanızı sağlayan gözlük tasarımlarıyla dikkat çeken Ray-Ban’in klasik modellerinden Octagon, 70’lerden günümüze taşınan, hayatın zorluklarından kaçmak yerine ona göğüs geren özgür ruhlu ikonik bir model. Octagon, 2020 senesinde koleksiyondaki yerini daha büyük formlarla alıyor. Efsanevi altın rengi veya süper şık gümüş metal çerçeveler havalı şeffaf , aynalı, degrade vepremium kristal polarize lenslerle yeniden canlandırılıyor.

Ray-Ban Wayfarer

Zamansız ikonların liderleri arasında yer alan Ray-Ban’in Wayfarer modelini bilmeyen yoktur. Buna rağmen; gerçek ikonlar her zaman şaşırtır. Vintage dokuları ve ikonik lens renklerini güncelleyen canlı renkler ve renkli kristal alt tonlar, orijinal Ray-BanWayfarer’ın Rock‘n Roll enerjisini modern bir tavırla yeniden canlandırıyor. Klasik tarzınızı destekleyen havanalar veya eğlenceli tarafınızı yansıtmak için farklı renk kombinasyonlarına sahip transparan sahip çerçeveler arasından seçiminizi yapın.

Ray-Ban Caribbean

Benzersiz bir Ray-Ban ikonunun gerçeğe vurgu yapan ruhunu aktaran Caribbean, gerçek trend belirleyicilerin rahat tavrını ortaya koyuyor. Havalı vintage millere sahip dikkat çekici unisex karemodel, havana/siyah veya parlak çizgili çerçeveleri kristal veya polarize lens seçenekleri ile birleştiriyor.

Ray-Ban RB4337

Ray-Ban’in geçmişten gelen bir diğer trend modeli RB4337, süper dinamik, aynı zamanda tam anlamıyla rahat hafif geometrik bir model. Yeni sokak jenerasyonunun kural tanımaz tavrını çarpıcı açıları ve yüz saran biçimine eşlik eden grafiti renkler ve retro havalı tonlarla birleştiren bu modelde sıradan olmak bir seçenek değil.

Moda ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.