Şarkıcı Berkay, Okan Bayülgen’in ‘Nokta’ isimli programına konuk oldu; futbolcu Arda Turan ile olan kavgası hakkında konuştu

Arda Turan‘ın, 2018 yılında bir eğlence mekanında Berkay‘ın eşi Özlem Ada Şahin’e “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın” dediği iddia edilmişti. Bunun üzerine ikili kavga etmiş, olay mahkemeye taşınmıştı.

‘Korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek’, ‘ruhsatsız silah bulundurmak’, ‘kasten yaralama’ suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verilen futbolcunun daha önce kasıtlı bir suçtan mahkum olmamasını dikkate alan mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bırakmıştı.

Arda Turan, cinsel taciz suçlamasından beraat etmişti. Mahkeme, Berkay Şahin hakkında ‘hakaret’ suçundan ceza verilmesine yer olmadığına hükmetmişti.

BÖYLE BİR İŞİN İÇİNDE BULUNMADIM

“Böyle Bir İşin İçinde Bulunmadım” 

Mahkeme sonrası Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına mesaj atan Turan, “Çok mutluyum, hapis cezası almak uğruna davamdan vazgeçmedim. Ben böyle bir işin içinde bulunmadım (cinsel taciz suçlamasını kastediyor). Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş geçmiş en yüksek tazminat davasını açacağım” demişti.

ARKAM DÖNÜKTÜ

“Arkam Dönüktü” 

Yaşanılan olayda soğukkanlı davrandığını belirten Berkay Şahin, Okan Bayülgen’in ‘Nokta’ programında çarpıcı bir açıklama yaptı.

38 yaşındaki popçu, “Bu olay yaşandığında arkam dönüktü. Ben biriyle karşı karşıya bir olay yaşamadım, kavga etmedim. Bunu mahkemede de söyledim” dedi.

Bir eğlence mekanında gerçekleşen kavgada burnu kırılan Berkay, “O an öfkelenseydim belki de çok daha pişman olacağım şeyler yaşayabilirdim” ifadelerini kullandı.