Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram’da yayınladığı kare ile bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı

Şeyma Subaşı, yaklaşık 1,5 yıl birlikte olduğu İtalyan Dj Guido Senia’dan sürpriz şekilde ayrıldıktan sonra Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Miami’den ev aldığını duyuran bir çocuk annesi Subaşı, mutlu beraberliğinin de etkisiyle sosyal medya paylaşımlarına hız verdi.

İlişkinin ilk günlerinde aşkının yüzünü dahi gizleyen 30 yaşındaki güzel, şimdilerde peş peşe sevgilisiyle sarmaş dolaş pozlarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

YENİ AŞKINI BÖYLE DUYURMUŞTU

Yeni Aşkını Böyle Duyurmuştu 

4 Ocak tarihinde yeni sevgilisi ile ilk fotoğrafını yayınlayan Şeyma Subaşı, Instagram paylaşımına, “Nazar etmeyin, bu Şeyma’nın masalı” mesajını yazmıştı.

Yatırımcı sevgilisiyle büyük aşk yaşayan sosyal medya fenomeni, 3 milyon takipçisi bulunan hesabından, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu yayınladı.

Şeyma Subaşı’nın “Tamamen seninim” notunu yazdığı fotoğraf, takipçilerinden 60 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

SEVGİLİSİNİN LÜKS ARACINI SERGİLEDİ

Sevgilisinin Lüks Aracını Sergiledi 

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin lüks aracıyla hava atmıştı. Mclaren Senna önünde poz veren Subaşı, sosyal medyada gündem olmuştu.