şeyma subaşı

İtalyan DJ Guido Senia ile birlikte yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı ‘nın, iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile yaptığı Instagram paylaşımı kafaları karıştırdı.

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile birlikte yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı ‘nın, iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile yaptığı Instagram paylaşımı kafaları karıştırdı. Subaşı‘nın kalpli paylaşımı ‘Yeni aşk‘ yorumlarına neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde üstsüz pozuyla dikkat çeken Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra yaklaşık iki yıldır İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşıyordu. Karantina dönemini Senia ile birlikte geçiren Subaşı, yeni normalleşme sürecinde soluğu tatilde aldı. Guido ise ülkesine döndü. O dönem çıkan ‘Ayrıldılar’ iddialarını yalanlayan Subaşı, dün yaptığı Instagram paylaşımı ile kafaları karıştırdı.

seyma-2

Mehmet Germiyanlıgil İle Yemek Yemişti

Elif Dürüst’ün eski eşi Mehmet Germiyanlıgil ile kalpli bir paylaşım yapan Subaşı, fotoğrafa ‘My love’ yazdı. Bu paylaşım sonrası ise, geçen şubat ayında çıkan ‘Sevgili’ iddiaları da yeniden gündeme geldi. O dönem Subaşı, Germiyanlıgil ile başbaşa yemek yerken görüntülenmişti.

Aynı saatlerde Guido Senia‘nın da bir kadınla paylaşım yapması gözlerden kaçmadı.

Magazin ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.