dr_muzikseverleri_90li_yillara_goturuyor

Her Cuma @dr_dunyasi Instagram hesabından canlı yayınlanan programın bu haftaki konuğu, başarılı şarkıcı Güliz Ayla olacak.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, Türkiye’nin ünlü müzisyenlerini canlı yayınlarla hayranlarının evlerine getiriyor. D&R’ın müzikseverlere keyifli anlar yaşatan #Şimdi90lar etkinliği, Metin Özülkü ve Hakan Eren’in sunumuyla devam ediyor. Her Cuma @dr_dunyasi Instagram hesabından canlı yayınlanan programın bu haftaki konuğu, başarılı şarkıcı Güliz Ayla olacak.

Herkes için keşif dünyası sunan D&R, #Şimdi90lar canlı yayınıyla sevilen sanatçıları hayranlarıyla buluşturuyor. Geçtiğimiz hafta Yonca Evcimik’in konuk olarak katıldığı canlı yayın etkinliğine bu hafta Güliz Ayla konuk olacak. Metin Özülkü ve Hakan Eren’in sunumuyla 26 Haziran Cuma günü saat 21.30’da başlayacak program, 90’lı yılların unutulmaz şarkılarıyla müzik ziyafeti yaşatacak.

D&R’ın müzik sevgisini takipçileriyle paylaşmak amacıyla gerçekleştirdiği #Şimdi90lar projesi, sürpriz sanatçılar ve sevilen şarkılarla önümüzdeki günlerde devam edecek