Stilindeki İddianızı Versace ile Gösterin

İhtişam ve lüks denildiğinde akla ilk gelen saat markalarından biri olan Versace’nin yeni modelleri çarpıcı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. 

Saat tutkunlarına dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Versace yeni modelleri, stilindeki farkını saatine de yansıtmak isteyenlerin beğenisini topluyor. Versace’nin kadınlar için tasarladığı yeni modeli, ihtişamıyla göz kamaştırıyor. Versace, iddialı tarzıyla şık bir evlilik hediyesi alternatifi de oluyor. Çelik ve altın renginin bir arada kullanıldığı saatte, Versace’nin neredeyse her tasarımında karşımıza çıkan sanatsal detayları alabildiğine hissediliyor. Bilezikteki geometrik detaylar, bezelinde kullanılan Greca desenler ve indekste 12’ye konumlandırılan Versace’nin ikonik Medusa logosu, tasarımın şıklığını tamamlıyor. Saatin yeşil kadranı ise sezonun saat trendlerini yansıtıyor.

Versace’nin kalıpların dışına çıkan yeni modeli, iddialı renkleri ve tasarımıyla dikkat çekiyor. Polikarbon saatin turuncu kayışı ve lacivert kadranı yazın enerjisini yansıtıyor. Spor-şık duruşuna rağmen Versace klasiklerinden öğelerinden de vazgeçmeyen saatin, tokasında ve kadranında Versace’nin ikonik Medusa logosu yer alıyor. Kayıştaki Greca desenli detay ise saatin çarpıcı görünümü tamamlıyor.