Futbolcu Caner Erkin’in oyuncu eşi Şükran Ovalı sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraflarda abartılı makyajıyla dikkat çeken Ovalı, adeta başka birine dönüştü. Ünlü oyuncuyu tanımakta zorlanan takipçileri ise ‘Bu Şükran Ovalı mı?’ diye sormadan edemedi

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında dünya evine giren oyuncu Şükran Ovalı, 2018 yılında kızı Mihran Ela’yı kucağına almıştı.

Uzun süre ekranlara ara vererek, vaktinin çoğunu eşi ve kızıyla geçirmeye başlayan Ovalı, yeni görüntüsüyle sosyal medyada gündem oldu.

Gören Tanıyamadı 

Instagram hesabından makyajlı fotoğrafını paylaşan 35 yaşındaki oyuncu, kısa süre içinde sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Ağır makyajlı hali ile Seren Serengil, Kim Kardashian, Demet Akalın gibi bir çok isme benzetilen Şükran Ovalı’yı gören tanımakta zorlandı.

Yorum Yağdı 

Güzel oyuncu, makyajlı değişimi ile kullanıcılardan, ‘Şükran Boyalı’, ‘Tanımakta zorlandım’ ve ‘Bu Şükran Ovalı mı?’ şeklinde yüzlerce yorum aldı.

Instagram hesabından paylaştığı lüks evi ile çok konuşulan Şükran Ovalı, zaman zaman tarzı ve seçtiği aksesuarlarla da gündem oluyor.