Doğa_Dostu_Watsons__5_

Watsons, Vegan-Doğal-Organik-Yeşil Özellikteki Doğa Dostu(Clean Beauty) Markaları İle Dünyamızın Güzelliğini Önemsiyor!


Türkiye’nin kişisel bakım ve güzellik markası Watsons, yeni kategorisi “Doğa Dostu(Clean Beauty)” ile doğaya ve dünyaya saygılı sürdürülebilir markaları bir araya getiriyor.

İyi Görün, Harika Hisset vizyonuyla yıllardır müşterilerini kişisel bakım ve kozmetiğin sevilen markalarıyla buluşturan Watsons, dünyamızın güzelliğini de önemsiyor. Dünyaya ve doğaya saygılı Doğa Dostu(Clean Beauty) markaları ile perakende kozmetikte bir ilk olan uygun fiyatlı ve aynı zamanda vegan-organik-doğal-yeşil kişisel bakım ve cilt bakım ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Watsons doğaya ve dünyaya saygılı vegan-organik-doğal-yeşil ürünleri tercih etmek isterken yüksek fiyat endişesi yaşayan herkesi, perakende kozmetikteki uygun fiyatlı yeni kategorisi Doğa Dostu(Clean Beauty) ürünleri ile buluşturuyor.

İyi görünmek için doğaya saygılı ürünleri tercih edenlere vazgeçemeyecekleri bir deneyim sunan Watsons, “Doğa Dostu(Clean Beauty)” kategorisinde ürünlerine yer verdiği markaları özenle seçiyor. Bu kategorideki markaların ürünlerinde istenmeyen 10 içerik maddesi olan; Hydroquinone, Triclosan, Quaternium-15, Chloroacetamide, Triclocarban, Phthalates, O-phenylphenol, Borates, Methylene Glycol ve Microplastic Beads bulunmuyor.

Vegan-Doğal-Organik-Yeşil özellikteki Doğa Dostu(Clean Beauty) markalar, ürünlerinde kullandıkları içeriklerin yanı sıra; sorumlu tüketimi ve toplulukları destekleyen aynı zamanda toplumu ve çevreyi koruyan marka değerleriyle de dikkat çekiyor.

Watsons’ın Doğa Dostu(Clean Beauty) kategorisinde yer alan vegan, doğal, organik ve yeşil markalar; ürünlerinin üretiminden tüketici ile buluşturulduğu ana kadar sorumlu tüketimi ve toplulukları destekliyor.

Kişisel bakımına düşkün herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bu markalar arasında; Naturals by Watsons, Dr. Organic, Simple, Love Beauty and Planet, Siveno, Celenes by Sweden, The Humble.Co, Steriball, Cosmed, Natracare, Ziaja, Ebru Şallı by Thalia yer alıyor.

  • Vegan: Ürünleri hayvan türevli içerikler içermeyen markalardır
  • Doğal: Ürünleri doğadan elde edilen içeriklerle üretilen markalardır
  • Organik: Ürünlerinin içerikleri insana ve çevreye zarar veren kimyasallar kullanılmadan ekilen, hazırlanan ve büyütülen markalardır
  • Yeşil: Ürünleri sürdürülebilir ve çevreye ve dünyaya olan markalardır

Watsons’ın her geçen gün genişlettiği Doğa Dostu(Clean Beauty) markaların ürünleri Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de doğallıktan vazgeçemeyenleri bekliyor.

Doğaya ve dünyaya saygılı cilt bakım ve kişisel bakım ürünleri
“Doğa Dostu” kategorisi altında Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!