Tatilbudur.com’dan Yeni Yıla Özel Tur Destinasyonları

“Tatilbudur.com’un Yılbaşına Özel Rotaları ile Yeni Yıla Kusursuz Bir Başlangıç Yapabilirsiniz

Türkiye’nin değerli bölgelerinde kaliteli tatil deneyimlerine aracılık eden Tatilbudur.com; dünyanın dört bir yanında rengarenk manzaralara sahne olacak yılbaşı dönemi için Türkiye’deki en seçkin rotaları belirledi. 2023 yılına sevdikleriyle doyasıya eğlenerek girmek isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği; Kapadokya ve Doğu Ekspresi ile Kars-Erzurum turları ışıl ışıl atmosferleriyle misafirleri ağırlayacak. Havayolu ve karayolu ulaşımı, profesyonel rehberlik hizmetleri ve konaklamalı tur seçenekleri yeni yıla özel fiyatlarla ve ödeme kolaylıklarıyla Tatilbudur.com’da.

Kaliteli tatil deneyimlerine aracılık eden Tatilbudur.com; heyecanla beklenen yılbaşı akşamını, sevdikleriyle birlikte farklı destinasyonlarda geçirmek isteyenler için birbirinden özel tur otaları belirledi. 

Anadolu Yarımadası’nda yer alan, rengarenk balonları ile eşsiz bir manzaraya sahip Kapadokya, dünyanın her bölgesinden akın akın ziyaretçi çekiyor. Gün batımının en güzel tonlarına sahip olan Kapadokya’da, Seyr-i Balon turlarıyla 2023 yılına romantik başlangıç yapmak mümkün. Peri Bacaları, Göreme Açıkhava Müzesi, Uçhisar, Ürgüp, vadiler ve seyir teraslarından tarihe eşlik etmek isteyenler; Kapadokya’ya yeni yıla özel Türk Hava Yolları ile kesin kalkışlı uçuşlarla gidebilir. Uçaklı ve konaklamalı planlar için Tatilbudur.com  farklı bütçelere uygun özel fiyatlara ek %0’a varan indirimler de sunuyor. Ayrıca ödeme erteleme ve taksitlendirme seçenekleriyle yeni yıl tüm coşkusuyla geliyor. 

Ülkemizin en doğusunda, Kafkasya’nın ise en batısında olan, yani Doğu’nun ve Batı’nın sentezi olan Kars Doğu Ekspresi ile rüya gibi bir yılbaşına davet ediyor. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan ve biletleri haftalar öncesinden tükenen rotalarda yeni yılın ilk günü; on iki Havariler Kilisesi, Taş Köprü, Kars Kalesi ve Kanlı Tabya Sarıkamış Şehitleri Müzesi ile muhteşem bir tarih gezisine şahit olunacak. Yüzyıllardır birçok uygarlığa ev sahipliği yapan ve birçok savaşa tanıklık eden Ani de Surlar, Aslanlı Kapı, Büyük Katedral, Resimli Kilise, Selçuklu Sarayı, Anadolu’da yapılan ilk cami olan Menuçehr Cami gibi önemli kalıntıları ile eşsiz anlar yaşatacak. Son olarak Kars’ın meşhur sarı balığının bulunduğu çıldır gölü, ziyaretçilerinin damağında bıraktığı tat ile sanki bir belgeselin içindeymiş gibi hissettirecek.