The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus,

The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un özel bakımlarıyla cildinizi yaz mevsiminin yorgunluğundan arındırmanın tam zamanı

Şehrin en kapsamlı sağlık, bakım ve güzellik uygulamaları seçkisini sunan The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bol güneşli yaz mevsiminin ardından cildinizi yenilemeniz için kapsamlı bakım ve hizmetler sunuyor. The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Biologique Recherche ürünleriyle tasarlanmış ileri seviye cilt bakım seansları yaz sonrası cildinizin tüm ihtiyacını karşılıyor. 

Yeniden Yapılandırıcı ve Yumuşatıcı cilt bakımı ile yenilenin

Biologique Recherce’in her bireyin cilt durumuna göre uyarlanmış benzersiz protokollere dayanan kremleri ile tasarlanan Yeniden Yapılandırıcı ve Yumuşatıcı cilt bakımı, güneş ışınlarından hassaslaşan cildi dengeleyerek, tedavi ediyor. Ayrıca yoğun nemlendirici özelliği ile bu bakım hassaslaşan cildin daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasına olanak sağlıyor. 

Cildinizi ölü derilerden arındırın

Keyifli yaz tatillerinin bıraktığı en büyük hasarlardan biri olan ölü hücre birikimi The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un The Lift C.V bakımıyla son buluyor. Yenileyici bir cilt bakımı olan The Lift C.V cildi yeniden yapılandırarak, sıkılaştırıyor. Bu bakım, cilt yüzeyinde biriken ölü hücrelerden ve lekelerden arınmanıza yardımcı olurken aynı zamanda gözenekleri sıkıştırarak dış etkenlere karşı da koruyor. Cildi rahatlatan ve arındıran bu bakıma eşlik eden The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un eşsiz ambiyansı ise iç huzurun kapılarını aralıyor. 

The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul SPA Direktörü Zeynep Saral; “Yaz mevsiminin ardından güneş ışınlarına maruz kalan cilt daha hassaslaşarak yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Cilt üzerinde meydana gelen problemler ise bakım ve terapiler ile tedavi edilebiliyor. Cilt tedavisinde en önemli hususlar ise cilt hasarlarının en doğru şekilde analiz edilmesi ve size en uygun olan bakımın seçilmesi oluyor. The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un cilt uzmanları tarafından, üstün kaliteli Biologique Recherche ürünleriyle yapılan bu bakımlar cildin tüm ihtiyacını karşılıyor.” diyor.

Siz de yaz sonrası daha canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız lütfen https://www.mandarinoriental.com.tr/istanbul/bosphorus/luxury-hotel adresini ziyaret ediniz.