Dramatik fiyonk trendi birkaç aydır podyumları, koleksiyonları ve Instagram zaman tünelinizi ele geçirdiyse biliyorsunuz ki gardırobunuza fiyonk eklemenin zamanı geldi ve geçiyor bile. Fiyonk trendini en iyi nasıl kullanabileceğinize dair ilhama ihtiyacınız varsa galerimize göz atın!

Özellikle romantik detayları sevenlere iyi haber! Fiyonk trendi geri döndü.

Fotoğraf: Self Portait

Kazaklardan gündelik elbiselere, takılardan gece elbiselerine kadar gideceğiniz yere göre küçük veya büyük bir fiyonk detayı süslü hissetmeniz için yeterli olabilir.

Fotoğraf: Cioa Lucia, YSL

Hemen hemen her kombininize bir fiyonk kondurarak anında şıklık oranını yükseltebilirsiniz. Günlük kombinlerinizden gece kombinlerinize kadar…

Fotoğraf: Chanel, Marc Jacobs

Favori tasarımcılarımız da aynı düşünüyor olacak ki fiyonk trendi 2020 Sonbahar ve 2021 İlkbahar podyumlarında da salınarak bizi mest etti.

Fotoğraf: Tom Ford

Bu trendle ilgili en muhteşem şey, küçük bir fiyonk veya birkaç cm kurdele alarak oldukça ucuza kendiniz yapabilirsiniz. Kazaklarınıza, elbiselerinize ve aksesuarlarınızın bir köşesine kolayca dikebilirsiniz.

Fotoğraf: Nylon China, Erdem

Fiyonk trendini kombininize adapte etmenin en pratik yollarından birisi saç aksesuarı olarak kullanmak. Feminen stillerin baş tacı.

Fotoğraf: @emilisindlev, @ninasandbech

En romantik gününüzü stilinizle de romantik hale getirmeye ne dersiniz? Biz Mai Mai Bridal imzalı bu görünüme bayıldık!

Fotoğraf: @olyayo_