umit-sayin-ve-sibel-alas

Metin Özülkü ve Hakan Eren’in sunumuyla, #EvdeKal sürecini müzikseverler için keyifli kılan #Şimdi90lar’a bu kez Ümit Sayın ve Sibel Alaş konuk oldu.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, #Şimdi90lar etkinliğinde Türkiye’nin ünlü müzisyenlerini hayranlarının evlerine getiriyor. Metin Özülkü ve Hakan Eren’in sunumuyla gerçekleşen, #EvdeKal sürecini müzikseverler için keyifli kılan #Şimdi90lar’a bu kez Ümit Sayın ve Sibel Alaş konuk oldu. @dr_dunyasi Instagram sayfasından canlı yayınlanan program, müzikseverlerden yoğun ilgi gördü.

Herkes için keşif dünyası sunan D&R, #Şimdi90lar canlı yayınında 90’ların sevilen sanatçılarını hayranlarıyla buluşturdu. Daha önce Eda Özülkü, Erdal Çelik, Reyhan Karaca, Jale, Ferda Anıl Yarkın ve Seçil gibi isimlerin katıldığı canlı yayın etkinliğinin bu haftaki konukları Ümit Sayın ve Sibel Alaş oldu. Metin Özülkü ve Hakan Eren’in sunumuyla gerçekleşen program, 90’lı yılların unutulmaz şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı. “Kolay mı”, “Gül Beyaz Gül”, “Adam”, “Aldatıldık”, “Dön Bebeğim”, “Hicran”, “Ben Tabi Ki” gibi pek çok klasik, yayını takip eden müzikseverlerle buluştu.

Müzik tutkunlarıyla D&R canlı yayınında bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten, Sibel Alaş, “Ben bu işin mutfağında çalışmayı da seviyorum. Biri benim ürettiğim bir şeyi söylediği zaman bayılıyorum.” ifadesini kullandı.

Canlı yayında konserlerde yaşanan hatıralarını anlatan Ümit Sayın, güncel çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Sayın, “Evde çok çalıştık, boş durmadık, çok eser ürettim. Bunları kendime saklamayacağım. Zannediyorum Ağustos veya Eylül ayında yeni bir şarkı gelecek.” diye konuştu.

D&R’ın müzik sevgisini takipçileriyle paylaşmak amacıyla gerçekleştirdiği #Şimdi90lar projesi, sürpriz sanatçılar ve sevilen şarkılarla önümüzdeki günlerde devam edecek.