sumru-yavrucuk

Yılların usta oyuncusu Sumru Yavrucuk, atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkıp gözyaşları içinde yardım istedi.

Ünlü oyuncunun yardım çağrısı program sunucusu Müge Anlı‘yı da hüzünlendirdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı korona döneminde yaşadığı şirket içi krizden sonra yeniden ekranlara döndü! 1 Haziran’dan itibaren kendi saatinde hafta içi yayınlanmaya başlanan programa yine Türkiye’nin her yerinden yakınlarını kaybeden insanlar tarafından yardım çağrıları yapılıyor!

Programın bugün yayınlanan bölümüne tiyatro ve sinema oyuncusu Sumru Yavrucuk katıldı. 6 gündür kayıp olan köpeği Toni hakkında çağrıda bulunan Sumru Yavrucuk, gözyaşları içerisinde Toni‘den haber beklediğini açıkladı. 59 yaşındaki usta oyuncu Yavrucuk için harekete geçen  programın sunucusu, ekranlardan köpeğin fotoğraflarını gösterip köpeği görenlerin veya köpek hakkında bilgisi olanların kendisine başvurmasını istedi.

6 gündür kayıp olan köpek Toni

Programda kayıp hayvanlar da aranıyor!

27 Mayıs günü köpeği kaybolan Sumru Kumrucuk, köpeğin belirgin özelliklerini anlatıp vatandaşların kendisine yardımcı olmasını istedi..Buna göre; kaybolan Golden cinsi köpeğin sol arka patisinde yara izi bulunuyor. Program sayesinde 400 pati bulduk diyen Müge Anlı, “Sahipsiz sandınız muhtemelen diyerek” vatandaşlara çağrıda bulundu.