Vakko_Kuzu_Effect_AVM___3_

‘Moda Vakko’dur sloganıyla bir yaşam tarzını belirleyen VAKKO şimdi yeni mağazalarıyla bölgesel yatırımlarını güçlendiriyor.

Kuzu Effect AVM bünyesindeki Vakko, Vakko Wedding ve Vakko Bistrot, 11 Haziran tarihinden itibaren kapılarını açtı.

Kuzu Effect AVM Vakko

Vakko yaşam stilini tamamlayan yepyeni ürünleri, deneyimi odak noktasına alan hizmetleriyle önemli yatırımlar yaparak; lüksü Ankara’da Kuzu Effect AVM’ye taşıyor. Vakko, imza ürünleri ve yeni deneyim alanlarıyla Kuzu Effect AVM içerisindeki mağazalarını 11 Haziran’da açtı.

Ankara’da açılan yeni Vakko mağazanın giriş katında Vakko kadın, erkek, ayakkabı ve çanta, V2K Designers, monogram, eşarp, couture, Parfums Vakko ve Vakko Home yer alıyor, üst katta ise Vakko Wedding ve geniş terası ile hizmet veren Vakko Bistrot misafirleri ağırlıyor.

Kuzu Effect AVM Vakko

Vakko’nun zamansız, şık tasarımlarının yanı sıra yaz sezonuna yaşam enerjisi katan yeni koleksiyonları da yeni mağazanın öne çıkan parçaları arasında bulunuyor. Yaklaşık 2 bin metrekarelik bir alanı kapsayan, 2 kattan oluşan mağazada özel VIP girişi, asansörü ve VIP kabinleri yanısıra Valet hizmeti de bulunuyor.

Gelinlik Modasına Yön Veriyor: Vakko Wedding

Dünya gelinlik modasının iddialı tasarımcılarının eşsiz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Vakko Wedding de Ankaralılarla buluştu. Aralarında Pronovias ve Vakko Couture’ün de yer aldığı seçkin marka ve tasarım seçenekleriyle Vakko Wedding Ankara’daki yeni ve tek adresinde gelinlik ve abiye modasının en yeni tasarımlarını moda severlerin beğenisine sunuyor.

Fransız Lezzetleriyle Vakko Bistrot

Ankara Kuzu Effect AVM’deki Vakko yatırımları arasında ayrıca Vakko Bistrot da yer alıyor. Vakko mağazasının 2incikatından geçiş olan Vakko Bistrot, tüm lezzetleriyle açık ve kapalı oturma alanlarıyla konuklarını ağırlıyor. Fransız mutfağını ve dünya lezzetlerini şık ve özenli sunumlarıyla buluşturan, öğlen ve akşam yemeklerine sofistike yorumlar katan Vakko Bistrot konseptinin menüsünde, Michelin yıldızlı şeflerin danışmanlığında hazırlanan dünya lezzetlerinin en iyileri yanısıra Fransız patisserie’lerinin en özel pastalarına ve Vakko Chocolate’in eşsiz çikolata çeşitlerine çok geniş bir seçki yer alıyor.

Vakko Bistrot; Kuzu Effect AVM’de şık ve rahat atmosferi ve geniş terası ile keyifli buluşmaların vazgeçilmezi olacak. Vakko Bistrot, özenle hazırlanmış menüsüyle sabah kahvaltısından, öğle ve akşam yemeğine, kahve buluşmalarına kadar her ana lezzet katıyor.

Tüm Vakko mağazalarında olduğu gibi Kuzu Effect AVM bünyesindeki Vakko’larda da özel hijyen ve sosyal mesafe önlemleri uygulanıyor.