‘Yemekteyiz’, ‘MasterChef’ ve son olarak ‘Survivor’a katılarak şöhreti yakalayan Yasin Obuz, CNN Türk ekranlarında yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programına konuk oldu. Programın sunucuları Merve Şahin ve Melis Özcan’ın sorularını yanıtlayan Obuz, daha önce hiçbir yerde bahsetmediği özel hayatıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı

‘Sorgu Sual’ programına konuk olan Yasin Obuz, özel hayatıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Daha önce özel hayatıyla ilgili hiçbir soruya cevap vermeyen Obuz, ‘Evli misiniz?’ sorusuna ‘1 buçuk yıl önce boşandım’ cevabını vererek kendisini takip edenleri şaşırttı. Yasin Obuz, bu cevabıyla evliliği hakkında internette dolaşan tüm belirsizlikleri ortadan kaldırmış oldu.

‘Babamla Görüşmüyorum!’

Katıldığı yarışmalarda annesinden ve kız kardeşlerinden bahseden ancak babasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Yasin Obuz, “Çocukken babamdan dayak yedim, büyüdüğüm evde şiddet vardı” dedi.

Obuz, “Babamla görüşmüyorum, bir gün çocuğum olursa babasız büyümeyecek!” açıklamasında bulunarak öfkeli karakter yapısının altında bir çocukluk travması olabileceğinden bahsetti.

Survivor’dan döndükten sonra kendisine gelen teklifi değerlendirerek şarkı yapan Yasin Obuz, ‘Ses eğitimi aldınız mı?’ sorusuna, “4-5 günlük hızlandırılmış eğitim aldım, ben şarkıcı değilim, rap yapmak için ses eğitimi almaya gerek yok, şarkı yapmak hayalimdi, hayalimi gerçekleştirdim. Demet Akalın ve Alişan şarkımı çok beğendi” diyerek sesine gelen kötü eleştirilere karşılık verdi.

‘Şarkımdan Hiç Para Kazanmadım’ 

Yasin Obuz, ‘Nasıl geçiniyorsunuz?’ sorusuna; “Pilavcı dükkânımdan elde ettiğim gelir ile geçiniyorum, şarkımdan hiç para kazanmadım” diyerek 1 haftada 12 milyon izlenen ‘Ala’ klibinden hiç para kazanmadığını açıkladı.

Sorgu Sual programı sunucularından Melis Özcan’ın, ‘Emeğinizin karşılığını alıyor musunuz?’ sorusuna; “Emeğimin karşılığını ilerleyen aylarda göreceğim, alabilecek miyim alamayacak mıyım? Emeğimin karşılığını şu an da bilmiyorum” diyerek samimi bir cevap verdi.

‘NİSA VE BARIŞ BANA DÜŞMAN’

‘Nisa Ve Barış Bana Düşman!’

‘Survivor 2020’ yarışmacıları Yasin Obuz, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı adadan gelmelerinin ardından birbirleri hakkında sert açıklamalar yapmıştı.

Sorgu Sual programında ‘Ala’ klibinin çok fazla disslike almasından bahseden Yasin Obuz, “Barış ve Nisa’nın fanları yüzünden klibim çok disslike aldı, onlar benim düşmanım, basit işler peşinde koşan insanlarla benim işim olmaz, ben ucuz bir insan değilim” diyerek yine iddialı bir açıklamada bulundu.