marmara kolanya

Senso Kozmetik, yaz sıcaklarına karşı ferahlatıcı özelliği ve taze kokusu ile enerji veren, Marmara Limon Çiçeği Kolonya’yı sunuyor.

Türkiye’de 50 yıldır kolonya üreten Senso Kozmetik; yaz sıcaklarına karşı ferahlatıcı özelliği ve taze kokusu ile enerji veren, 80° alkol içeriğine sahip Marmara Limon Çiçeği Kolonya’yı sunuyor. Kokusu ile klasikleşen Marmara Kolonya, yenilenen etiketi ile yaza hazır!

Son dönemde tüm dünyada yaşanan salgınla birlikte virüs ve bakterilere karşı dezenfeksiyon özelliğiyle de ön plana çıkan kolonya; yaz aylarında da vazgeçilmez olacak. İçeriğindeki sağlıklı alkol oranı ile de hijyene sağlayan, limonun vazgeçilmez ferahlığının limon çiçeğinin yeşil tazeliğe birleştiği Marmara Limon Çiçeği Kolonya; yazın bunaltan sıcağında kurtarıcınız olacak.

Marmara Limon Çiçeği Kolonya; Türkiye genelinde seçkin eczanelerde, marketlerde, zincir kozmetik mağazalarında ve online satış portallarında 400 ml, 265 ml, 200 ml dökme pet şişe, 500 ml, 250 ml cam şişe, 170 ml sprey, 50 ml çanta boyu olarak satışa sunuluyor.

Detaylı bilgi ve ürünlere www.sensokozmetik.com.tr ve www.marmarabarber.com web sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Marmara Limon Çiçeği Kolonyası, 500 ml cam şişe 24,99 TL

Marmara Limon Çiçeği Kolonyası, 250 ml, cam şişe 19,95 TL