Lumberjack Sport, rengârenk, şık ve rahat İlkbahar/Yaz Koleksiyonuyla sezona iddialı bir giriş yapıyor… Son dönemin modası ‘Chunky Sneaker’lar renkleri ve modelleriyle adeta trend alarmı veriyor

Lumberjack Sport 2020 İlkbahar/Yaz Kadın-Erkek-Çocuk Koleksiyonu, sezon trendlerini yansıtan modellerle dikkat çekiyor.Koleksiyonda öne çıkan sneaker’lar; Beyaz, gri, siyah gibi zamansız renklerin dışında son dönemin yükselen yıldızı haline gelen rengarenk Chunky Sneaker’lar da vitrinde yerini alıyor.

Lumberjack’in sportif modelleri, bahar dönemlerinde çokça tercih edilen kanvas pantolonlarla erkekleri trendy bir görünüme kavuşturuyor. Havalı taban, renkli bağcık gibi detaylarla hareketlenen Lumberjack Sport Erkek Koleksiyonu, bu sezon da tarz sahibi erkeklerin vazgeçilmezi olacak.

Şık detaylarıyla dikkat çeken Lumberjack Sport Kadın Koleksiyonu, günlük yaşam rutinine konforlu adımlarla dâhil olmak isteyen kadınlara hitap eden yüzlerce model sunuyor

Esnek ve rahat taban yapıları sayesinde rahat yürüyüş sağlayan koleksiyonda, şehir hayatının hızına uyum sağlamayı kolaylaştıracak ve şıklığınıza eşlik edecek modeller bulunuyor. Pembe, turuncu, gri, yeşil, mavi gibi bahara uygun renklerden oluşan, beyaz bağcık ve beyaz taban detaylı sneaker’lar dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Çocukların günlük aktivitelerine uygun olarak tasarlanan sneaker’lar; pembe, mavi, beyaz, kırmızı, gri ve siyah renkleriyle dikkat çekiyor. Uçuşan etekler, baskılı t-shirtler, rengârenk yağmurluklar, chino ve jean pantolonlarla kolaylıkla kombinlenebilecek sevimli Lumberjack modelleri, küçük hanımları ve beyleri bekliyor.

Lumberjack Sport’un oldukça zengin 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu daha yakından görebilmek için FLO, InStreet ve diğer seçkin satış noktalarını veya www.flo.com.tr www.instreet.com.tr ve www.lumberjack.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.