Yeni yıl için özel bir hediye alternatifi

Gülün yüksek enerjisini tüm gün üzerinizde taşıyın…
gülsha, gül esansiyel yağı alışverişlerinde Pembe Kuvars ve Labrodit Doğal Taşı kolyesi hediye ediyor.

Yeni yıl için en özel hediyeyi arıyorsanız, gülsha’dan hem sevginizi gösterecek hem orijinalliğiyle etkileyecek bir seçeneğiniz var. Gülü günlük bakım ritüeli haline getirerek daha sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü sağlayan gülsha, bütünsel sağlığa ve bakıma önem veriyor. Pembe Kuvars ve Labrodit Doğal Taşı kolyeleri gülsha esansiyel yağı ile daha da anlam kazanıyor; kolyenin haznesine 3-5 damla saf gül yağı eklendiğinde doğal taşların etkisi Rosa Damascena çiçeğinin enerjisiyle buluşuyor. Ayrıca kolyenin haznesi açılarak gün boyu gülün kokusu hissedilebilir.

Aşk ve sevgiyi temsil eden güçlü bir enerjiye sahip Pembe Kuvars Taşı, mutluluk enerjisi yayıyor, negatif titreşimlerden uzaklaşmaya yardımcı oluyor. Ruhsal dengelenmeye katkısıyla bilinen mavi ve yeşil ışıltılarla dolu Labrodit Doğal Taşı ise kolye formuyla ışıldarken sakinleştiriyor. Gününü bu yüksek enerjiyle geçirmek isteyenler için store.gulsha.com.tr/urun/esansiyel-gul-yagi üzerinden satışa sunuluyor.

4 ton Rosa Damascena çiçeğinin yaşam enerjisini barındıran gül esansiyel yağı, 320 Mhz değeriyle dünyadaki en yüksek titremişime sahip madde olmasıyla biliniyor. Esansiyel gül yağı, yüksek enerjisi ve hoş kokusuyla rahatlamanızı ve iyi hissetmenizi sağlıyor.