Nude Babalar Gunu

‘’Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan  Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, Babalar Günü’nde de kahraman babalarımızın kalbini fethedecek hediye alternatifleri ile fark yaratıyor.  

Malt Tutkunu Babalara Özel Alba Koleksiyonu

Adını Galce’de İskoçya anlamına gelen Alba kelimesinden alan NUDE Alba Koleksiyonu, kalın tabanını süsleyen, zekice yeniden tasarlanmış el oyması tartan deseniyle viskinin manevi anavatanına saygı duruşunda bulunuyor. Ağır bir tabana sahip olan bardak, ağız kısmına doğru hafifçe incelerek içkinin naif aromasını dikkatlice içine hapsediyor.   Üstün kalite kurşunsuz kristalden üretilen Alba koleksiyonu babanız için modern bir klasik olmaya aday.

Babanızla Geçirdiğiniz Zamanın Değerini Sembolize Eden Memento Mori 

Global tasarım markası NUDE, hayatın, hayattaki başarının ve zenginliklerin gelip geçiciliğini ifade eden “Fani olduğunu hatırla” anlamına gelen Memento Mori felsefesine Ali Bakova tasarımlarıyla yeni bir yorum getiriyor. Felsefi bir ifade olarak yüzyıllar içinde edebiyatı, sahne sanatlarını ve plastik sanatları çeşitli biçimlerde etkileyen Memento Mori felsefesine sadık kalınarak tasarlanan NUDE Memento Mori koleksiyonu, birlikte geçirilen anların değerine vurgu yapıyor. “Yaşam ve ölüm” paradoksuna simgesel bir gönderme yapan koleksiyondaki Ali Bakova tasarımları; siyah, şeffaf ve opak beyaz renklerin yanı sıra zümrüt yeşili, yakut kırmızısı, bakır ve gümüş renklerde objelerden oluşuyor. 

Maskulen zarafeti ile NUDE Shade koleksiyonu 

Tasarım dünyasına asi bir dokunuş getiren, NUDE Tasarım ekibine ait Shade koleksiyonu, kurukafa motifiyle süslenen viski şişesi, viski bardağı, kül tablası ve iki farklı kokteyl bardağından oluşuyor. Maskulen zarafeti ile öne çıkan koleksiyonda, yalınlığın yeni hali güçlü bir etki yaratıyor. Babanızın keyifli anlarını mükemmel hale getiren NUDE Shade koleksiyonu, çarpıcı bir hediye seçeneği.

Kadeh kaldırma zamanı…

Yalın, elegan ve sofistike kadeh serisi NUDE Stem Zero, şarap, köpüklü şarap ve şampanya için on dokuz farklı kadeh ve bardaktan oluşuyor. Şişecam tarafından geliştirilen özel “Ion Shielding” teknolojisi ile üstün bir dayanıklılık kazanan koleksiyon, hafifliği ve inceliği ile fark yaratıyor. Tasarımı ile dokunma, tatma ve koklama duyularının etkisini artıran NUDE Stem Zero şampanya, köpüklü şarap ve şarap kadehleri ile Babalar Günü’nde kadeh kaldırma zamanı… 

Keyifli sofraların vazgeçilmezi Vini… 

Her buluşmaya ve her masa düzenine kusursuz bir şekilde eşlik eden NUDE Vini karaf koleksiyonu, Babalar Günü kutlama sofralarında baş köşede yerini alıyor. Kurşunsuz kristalden üretilen el yapımı tasarımlar, sevdikleriyle  keyifli sofralarda buluşmaktan hoşlanan babalar için benzersiz bir hediye seçeneği oluyor. 

Her zaman yanı başında… 

NUDE Parrot koleksiyonunda yer alan su sürahisi ve bardağı, kontrast ağız kısmı ve şık tasarımıyla, zarif ve modern bir etki yaratıyor. El emeğiyle boyanan NUDE Parrot, geleneksel cam işçiliğini kusursuz bir şekilde tasarıma yansıtıyor. Her zaman yanı başında olduğunuzu hissettirecek NUDE Parrot koleksiyonu, babanız için unutulmaz bir hediye seçeneği! 

Klasik şıklığın temsilcisi Pure 

Yalın olduğu kadar şık tasarımlarıyla öne çıkan NUDE Pure Koleksiyonu, her ortama uyum sağlıyor. Kurşunsuz kristalden üretilen ve geleneksel bardaklara kıyasla çok daha ince olan Pure koleksiyonu, farklı zevklere sahip babalar için dört farklı set ve içerisinde yer alan dört farklı bardaktan oluşuyor. 

NUDE Pure Koleksiyonu’nun beyaz ve bordo şarap bardağı seti, geleneksel yapısına kıyasla daha kavisli tabanı, ince kenarları ve zarif çizgileriyle yakaladığı sadeliği sofistike tasarımlarına benzersiz bir şekilde yansıtmayı başarıyor. 

Pure burgonya şarap bardağı seti, ismini kusursuz bir biçimde tasarımına yansıtıyor. Kurşunsuz kristal camdan üretilen set, aşağıdan yukarıya doğru incelen görünümüyle tüm yaşam alanlarına zarafet katıyor. 

Pure koleksiyonunda yer alan likör kadehleri ise, yalınlığı ve çok yönlü işlevselliğiyle tüm davetlerinizde dikkat çekiyor. Kurşunsuz kristal camdan üretilen bardak seti, zarif ağız kenarları ve yuvarlak hazneleriyle alkollü ve alkolsüz içecek ikramlarınızda misafirlerinize eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Babalar günü için benzersiz hediye seçenekleri sunan koleksiyon, klasikten vazgeçmeyen babalar için mükemmel bir hediye seçeneği oluyor. 

Kelimelerin Gücü Adına… 

Eğlenceli ve ilham verici NUDE Paroles Paroles kağıt ağırlığı koleksiyonu, en sıradan ortamlara bile neşe katıyor. Kurşunsuz saf kristal kullanılarak el oyması tekniğiyle üretilen Ayşe Birsel + Bibi Seck tarafından tasarlanan koleksiyonda,her bir kağıt ağırlığının üzerinde cesaret verici kelimeler ya da cümleler yer alıyor. Nude Paroles Paroles kağıt ağırlıkları ile babanızın ofisine eğlenceli bir dokunuş katarak  unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.